С какво ви дразнят снахите?

  • 7 218
  • 91

 Искам да внеса малко разнообразие в темите,че днес прочетох само три за свекървите. Тъй  че,заповядайте. Flutter
 Само да не се окаже,че няма оплаквания от ваша страна. Wink Wink Wink

Виж целия пост
# 1
Я да се запиша и аз,като на всяка манджа мерудия,за темичката. Flutter
Виж целия пост
# 2
 Joy
Нямам още снаха, но ще следя темата. Да се нахъсвам отсега.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
 
 Идеята е да пишат свекита,та белким засеча и моето съкровище, та да се изясним един път за винаги. Rolling Eyes, 4е иначе сме си много любезни една с друга Whistling
 Ако тази тема не спори ,ще трябва да се пусне друга-С какво ви радват снахите Heart Eyes?

Виж целия пост
# 4
Еееее, най-после и тази тема да се появи  Hug
Нямах право да пусна нещо такова, защото съм тъща, може би в подфорума "Татковци" щеше да тръгне моята  newsm78
Хайде сега да прочетем гледната точка и на свекърви и на снахи.
Що ли си мисля, че зная как ще протече спора  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5

 Май нещо не върви,или нема свекърви в този подфорум,за жалост..... Нещо ми се струва,че се появяват само в темите,когато ги плюем .  newsm78
Виж целия пост
# 6

 Май нещо не върви,или нема свекърви в този подфорум,за жалост..... Нещо ми се струва,че се появяват само в темите,когато ги плюем .  newsm78
Нещо такова се получава май. Mr. Green
Виж целия пост
# 7
з...с Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Ще допълзят, не бойте се.  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
снаха съм-та ми е интересна другата гледна точка  Grinning
Виж целия пост
# 10
Ще допълзят, не бойте се.  Mr. Green
Joy Joy Joy
 май ,май само ние си обикаляме около камъка,сссссссссссссс.......сссссссс,хайде свекърви, да не разпращам лични съобщения....
Виж целия пост
# 11

Аз ще съм два пъти свекърва, а може и три пъти и от сега заявявам ,че снахите изобщо няма да ме интеренсуват лично , да се оправят, пък камо ли личния им живот ,късметлиики.
Виж целия пост
# 12
Слабият вървеж на тази тема определено показва, че снахите с нищо не дразнят свекървиге. Те са едни благи, кротки, разбрани същества. Но виж свекървите.....
Виж целия пост
# 13
Бъдеща съм свекърва, но отсега си знам, че ме дразнят снахите.
Виж целия пост
# 14

Още от сега съм се зарекла, че ще съм гадна и досадна свекърва - като започнем от медицинското на всяко кандидат-гадже и стигнем до "Не гледаш чадото ми както трябва, я виж колко е заслабнал!"  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия