Вярвате ли в прераждането?

  • 16 453
  • 499
Ако да, какви са възможностите на прераждането.

Само, моля ви, не ме съжалявайте за тая тема.
Виж целия пост
# 1
Да, вярвам.
Няма възможности, защото няма спомени от предишни прераждания.
Виж целия пост
# 2
Бих искала да вярвам. Хубаво ще е да има такова нещо като прераждането. Но, за човек като мен, който е на принципа "око да види, ръка да пипне", все се съмнявам във всичко Simple Smile
И като цяло - искам да вярвам, че има...
Виж целия пост
# 3
Не вярвам. Не съм открила нито едно логично звучащо обяснение, което да дава отговор на въпроса "От къде на къде?".
Виж целия пост
# 4
Не. Докато не видя със собствените си очи, в нищо не вярвам!  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Не вярвам. Не съм открила нито едно логично звучащо обяснение, което да дава отговор на въпроса "От къде на къде?".

По принцип и аз така, но понякога сънувам странни неща, които ми е трудно като психолог да си обясня. Аз съм изключително рацонална и търся научно обяснение на всяко нещо, но ... Сравнително често сънувам моменти от живота на трима души - 2 мъже и 1 жена. Странното е, че помня всеки детайл и някои сцени се повтарят толкова често, че понякога се обърквам мой ли е този спомен или не, защото ги сънувам тези хора откакто се помня.  Thinking
Виж целия пост
# 6
Имам ли основание да вярвам - не - затова не вярвам, въпреки, че е много удобно за вярване  Peace
Виж целия пост
# 7
Предпочитам да вярвам...
Виж целия пост
# 8
Да, вярвам.
Виж целия пост
# 9
И аз като Даф.
Само не ми е ясно за какви възможности питаш...
Виж целия пост
# 10
Никога не ми е харесвала мисълта, че може да се преродя кой знае в какво следващия път. Не искам да вярвам.
Виж целия пост
# 11
ще ви се ...
Виж целия пост
# 12
За какво ви е прераждането, ако има следваща форма на живот? Нямам предвид Бог, Рай, Ад.
Не вярвам в прераждането, вярвам, че има следващо стъпало в развитието на душата, от там следващо ... и така.
Виж целия пост
# 13
Не вярвам.
Виж целия пост
# 14
Не само вярвам, сигурна съм.
Но не вярвам в съществуването на задгробен живот, на Ад и Рай.
Енергията не се губи, както знаем, душата е вечна и нищо не й пречи от време на време да се пременя в ново тяло. Wink
За мен прераждането изразява точно различните стъпала в развитието на душата. В зависимост от това какво сме научили в този живот, избираме следващия си, като целта е да ставаме все по-извисени и близки до Създателя. След това, когато всички станем съвършенни, не знам какво следва, сега градя теория. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия