termobox

  • 6 077
  • 12
Днес ходих да си взема термобокс, като мислех, че само Avent имат такива, но се оказа, че има и Camera, естествено много по-евтини. Дали някой може да ми каже дали са качествени и изобщо да сподели мнението си ако е ползвал такъв продукт.
Виж целия пост
# 1
Аз имам на Avent  и засега го ползвам за шишета с кърма. Пише, че кърмата трябва да се слага охладена на всяка цена, а иначе ако носиш вода за адаптирано мляко, тя вече може да е топла, но да не е смесена с млякото. Запазва за 4 часа темепературата. Ами дано съм ти била полезна, но за "Камера" не знам как е.
Виж целия пост
# 2
ние сме с шишета на Авент, но когато отидох за термобокс, ме заболя главата от цената, та си взех на Камера. Продавачката се опита да ме метне, че шише авент не влиза в термобокса на камера, но пасна идеално. Та аз съм много доволна, но го ползвах зимата. Правех млякото и излизах навън, след два часа то още беше топло. Но лятото не знам как е. Не ядем вече навън. Знам , че Камера е един обикновен стиропор, докато на авент бил от не знам си каква материя и т.н. Струва ми се , че в сайта някъде имаше инфо.
Виж целия пост
# 3
po-dobre si kupi na Avent!
Виж целия пост
# 4
при всички положения ще е по-добре авент, има и двойни, само че не знам за какво ви е лятото. Като си сипеш гореща вода в шишето, то и след пет часа пак ще е топла водата, слагаш млякото навън и готово Rolling Eyes а ако се слага охладено готово мляко, то пък в никакъв случай не трябва да се топли на слънце, така че...
Виж целия пост
# 5
Аз пък си бях взела мини термосче за вода. За 5 лв. от Метро. Супер работа ми вършеше. И не само за излизане навън.
 Wink
Тези термо... незнам-какво-си, ми се струват поредната излишна вещ  от купищата бебешки джунджурии, които и без друго не са никак малко. Wink
Виж целия пост
# 6
Цитат на: kopche
Аз пък си бях взела мини термосче за вода. За 5 лв. от Метро. Супер работа ми вършеше. И не само за излизане навън.
 Wink
Тези термо... незнам-какво-си, ми се струват поредната излишна вещ  от купищата бебешки джунджурии, които и без друго не са никак малко. Wink


Май си напълно права Grinning Сега като се замисля, един най-обикновен термос ще върши същата работа...Но на мен ми харесаха мечетата върху термобокса на "авент" Wink
А и не са ли много сладки всички тези джунджурийки? Laughing
Виж целия пост
# 7
Има термобокс на Baby-Nova пак стиропор за около 7 кинта
Има и на bebe-jou с други чудеса за близо 12 лв.
bebe-jou предлагат директно и термошише, но там цената е двойна Bulb
само да спомена де  Grinning
Виж целия пост
# 8
Цитат на: kiki27
Но на мен ми харесаха мечетата върху термобокса на "авент" Wink
А и не са ли много сладки всички тези джунджурийки? Laughing


Ами аз точно поради тази причина се улавям, че се поддавам и аз и съм склонна да купувам неща, които после едва ли някога ще ползвам Thinking . Та си правя предварителен разбор вече на нещата, които се хвърлям да купувам заради картинка или дизайн. А и като гледам колко неща са ми останали от сина ми. Стават бсолютно безполезни след време.  Wink
А термоса определено върши работа. Не тръгвам без термосчето с кафе на дълъг път. Сега съм доволна от решението си тогава.  jumpuu
Виж целия пост
# 9
да не бъркаме термос със термобокс Laughing
има и термоси с биберон отгоре, но не знам как са с клапите за въздух, в смисъл, че за по-голямо бебе сигурно са екстра, но за страдащите от колики, не знам
Виж целия пост
# 10
Моят термобокс е на Камера, а шишетата ми са на Авент. Малките шишета влизат, но големите-не.

Иначе и едното и другото е стиропор-не виждам каква може да е разликата в качествата.
Виж целия пост
# 11
mutsunka:
Цитат
да не бъркаме термос със термобокс  
има и термоси с биберон отгоре


О, не знам дали аз съм объркала някого, но аз говоря за най обикновен и практичен термос. Такъв с една чашка отгоре, която служи за външен капак, но е идеалната купичка за каша навън.
Пък и... ми трудно да пия кафето с биберон.  Wink
Виж целия пост
# 12
Термобокса на Avent - го ползвам нон стоп - и зиме и лете. Зимата да държи водата топла (или чая), а лятото студена - иначе беше абсурд да накарам Петър да пие вода. Хитринката ми беше такава - на дъното поставях кубчета лед да охлаждат шишето. Топяха се бавно, а водата беше приятна за пиене (не ледена).
Единственото лошо е това, че не се побира шишето с дръжки (тоест трябва да ги сваляш махаш). Отделно си бях купила и термосче и за дълги преходи - например на морето (сутрин плаж, морската градина и т.н.) му пълнех и едно термосче със студена вода. Та така се спасихме от жегите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия