Без грим и лак на ноктите по време на раждане

  • 33 982
  • 172
Здравейте мами. Имам един въпрос. Вчера една позната ми каза че когато ходя да раждам не трябва да съм с лак на ноктите и с грим (аз грим няма да сложа специално за раждането,но ако ме "хване" момента през деня?),защото ако се наложи да ми дават някакво лекарство или упойка,непоносимостта се виждала по посиняване на ноктите и устните. Ползвам фон дьо тен ,спирала ,малко руж и гланц за устни,мисля че това е нормален грим. Проблема ми е в маникюра  newsm78 ,защото всеки месец ходя да ми слагат цветен гел,а с лакочистител не се маха,само с пиличка докато се изпили. Embarassed Ако това е така грима ще го махна лесно,но ноктите не знам.... newsm78 Ще съм благодарна ако се включат и мами които са раждали в Торакс. Аз съм се насочила към тази клиника. Благодаря ви предварително. Peace
Виж целия пост
# 1
Това никога не съм го чувала Thinking
Виж целия пост
# 2
По принцип е така.
Но сигурно няма да те върнат от родилното заради това  Joy
Виж целия пост
# 3
И на мен така ми бяха казали, но се оказа, че не е така - поне там където аз раждах преди 2 месеца. Бях си с направн и маникюр и педикюр.  Laughing Нали трябва да сме красиви мами  Wink Wink
 Не съм била с грим.
Виж целия пост
# 4
не трябва да съм с лак на ноктите

Това е било едно време. Даже са изисквали да са изрязани много добре ноктите. Вече няма такова нещо. А за грима, какво да ти кажа...естесвено, че няма да се гримираш спецялно за раждането. Пък ако те "хване" раждането през деня, ще имаш време да си измиеш очите, не се притеснявай толкова.
Виж целия пост
# 5
Не съм чулава такова нещо.  Rolling EyesЕдва ли непоносимст към упойка ще следят по посиняване на нокти и устни. Shocked Нали все пак не си на полето, а в мед. заведение, би трябво да се следи сърдечна дейност и други мед. показатели.  newsm78
Виж целия пост
# 6
Ако има проблем със сърцето, най-напред посиняват ноктите и устните, понеже кръвта отива към жизненоважните органи!
Виж целия пост
# 7
И аз така знаех и родих без грим, лак на никтите и бижута! Е оказа се, че хич не е било нужно! Леко раждане!
Виж целия пост
# 8
Ако има проблем със сърцето, най-напред посиняват ноктите и устните, понеже кръвта отива към жизненоважните органи!
Хубаво де, съгласна съм. Но става въпрос, че тя ще е в болница, там има лекари и апаратура, който ако разчитаха на ноктите и устните за да разберат как действа упойката... Sick
За бижутата незнам, може би по-скоро от гледна точка да не ти ги открадне някой. newsm78
Виж целия пост
# 9
По принцип е така ,аз родих без грим но имах безцветен лак на ноктите на краката и ръцете,никой не ми направи забележка .Успех и леко раждане.


П.П. А и като гледам ще раждаш в частна клиника така че там и с грим да отидеш няма да ти се скарат нали си плащаш Wink
Виж целия пост
# 10
Ако ще раждаш със секцио е задължително да си без лак, иначе няма проблем.
Виж целия пост
# 11
при нормално раждане мисля, че маникюра няма да е проблем.
За секцио ще е. По принцип за операция.

Грим не бих сложила. Бях леко препотена преди раждането, ако бях с грим щях да съм като мамуна в лицето Simple Smile
Виж целия пост
# 12
аз имах лак на пръстите на краката Wink, раждах секцио в Селена - нямаше никакъв проблем Peace
Виж целия пост
# 13
Искам да родя нормално...но колкото и да е винаги има малък процент за секцио newsm78 , за момента бебето се е обърнало и нещата клонят към нормално,но знае ли се как ще се развият нещата newsm78  В най- лошия случай ще махна цветния гел за 2-3 седмици,по важно е да сме живи и здрави с бебето. Praynig
Виж целия пост
# 14
Ако има проблем със сърцето, най-напред посиняват ноктите и устните, понеже кръвта отива към жизненоважните органи!
Точно така.
Аз раждах секцио, но имах лак на пръстите на краката, нямаше проблем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия