Римини - Италия

  • 3 191
  • 16
Ще ходя на почивка в Италия - Римини и много бих искала ходилите там да споделят всякакви подробности.
Офертата е за Венеция, Равена, Сан Марино, Римини за 8 дни.
Виж целия пост
# 1
О,жалко няма отзиви и препоръки за там
Виж целия пост
# 2
Доколкото знам в Римини е много хубаво, чувала съм много отзиви. Майка ми е ходила, едни приятели също. С удоволствие бих отишла и аз, но мисля да го оставя за следващото посещение в Италия
Виж целия пост
# 3
Брат ми живя известно време в Римини и казва , че е страхотно ... Hug Много красиво , чисто ... Наблизо е и курорта Чезинатико мисля , че беше и там ходеха редовно на плаж Thinking С много хубави впечатления е от там  Grinning
Виж целия пост
# 4
  bouquet Благодаря ви момичета!
Виж целия пост
# 5
Ходила съм и в Сан Марино и в Римини. Страхотно е и на двете места, плажа на Римини е много широк, чист, хотелите ми се стори, че са доста семпли, но иначе обстановката е много хубава - чисто, усмихнати хора, кипри магазинчета и сладкарнички. Ох, обичам Италия, искам пак да отида там!
Виж целия пост
# 6
Ходила съм и в Сан Марино и в Римини. Страхотно е и на двете места, плажа на Римини е много широк, чист, хотелите ми се стори, че са доста семпли, но иначе обстановката е много хубава - чисто, усмихнати хора, кипри магазинчета и сладкарнички. Ох, обичам Италия, искам пак да отида там!
  bouquet? Благодаря
Виж целия пост
# 7
От агенция отложиха почивката за 25.07 и аз още се колебая. Някой знае ли дали тогава не е много горещо.
Виж целия пост
# 8
Със сигурност ще е доста топло, но все пак там си на море  Wink
Виж целия пост
# 9
Опасявам се да не е 40 градуса.
Виж целия пост
# 10
Нищо чудно. Бях в Милано през март, което е доста по-на север и температурите бяха с около 10 градуса по-високи от тук. И края на юли в Римини мисля че не е невъзможно да е 40 градуса.
Виж целия пост
# 11
В Римини съм ходила 5 дни+5 нощувки. Не е кой знае какво. Има доста емигранти там.
Кварталът на богатите обаче е чуден. Т.Е. къщите са страхотни.
Плажът става.
Виж целия пост
# 12
fam кой месец ходи? И температурата нормална ли е?
Виж целия пост
# 13
В момента температурите там са около 30 градуса. http://www.ilmeteo.it/meteo/Rimini
Виж целия пост
# 14
F_Diamond   bouquet благодаря ти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия