Дни на доброволчеството

  • 779
  • 9
                         ..какво знаете за тях и откъде да се информираме предварително за тези дейности Thinking.
Виж целия пост
# 1
В коя сфера? И аз проявявам интерес.
Виж целия пост
# 2
попитай в кметството,ако не се лъжа там ще ти дадат необходимата информация
Виж целия пост
# 3
                       Ами например попаднах на тази новина днес:  Доброволчески труд в зоопарка.. Поразрових, и попаднах на доста миналогодишни инициативи. Интересно ми е откъде да се информирам предварително, дори не за конкретната, но за полагане на някакъв доброволен труд.
Виж целия пост
# 4
Тези специално са към Фондация "Помощ за благотворителността в България". Имат доста инициативи, това е сайта им - http://www.bcaf.bg/, но в момента  е Under construction. Като го оправят, ще можеш да разбереш това, което те интересува. Peace
Виж целия пост
# 5
                          Интересуват ме и други инициативи с подобна насоченост. А дали конкретната фондация си има определени таргет групи за труд?
Виж целия пост
# 6
                          Интересуват ме и други инициативи с подобна насоченост. А дали конкретната фондация си има определени таргет групи за труд?

Работят с конкретни фирми, но не гонят и индивидуални доброволци. Познавам хора от там.
Виж целия пост
# 7
                         Мерси на всички, които се включиха   bouquet. Ако не изтрият/заключат темата може да се информираме тук за предстоящи такива.
Виж целия пост
# 8
Подобна инициатива ще има на 23.05 за почистване на природните паркове в цялата страна. Ако искате можете да заявите участие предварително като се регистрирате http://globulgreen.bg/ Аз също се интересувам от информация за възможности за полагане на доброволчески труд.
Виж целия пост
# 9
                          Интересуват ме и други инициативи с подобна насоченост. А дали конкретната фондация си има определени таргет групи за труд?
Мисля, че не връщат никого.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия