Подарък???

  • 2 517
  • 50
Мили дами пред голям проблем съм..трябва да купувам подарък за РД,обаче  е мн трудно да се купи нещо на човек,който всичко си има...а все пак не искам да купувам някакви изтъркани,клиширани неща...ох помагайте моля ви Praynig не мога да го измисля newsm78,а ми трябва за утре  Whistling...подаръкът е за момиче на 18... дайте някое друго предлжение плс   bouquet
Виж целия пост
# 1
Парфюм?
Сребро?
Джиесем?
Лаптом?
Виж целия пост
# 2
И аз съм за парфюм или сребро. Едно повече , никога не е излишно.
Виж целия пост
# 3
Дай пример, кои са клишираните и изтърканите неща.

На сребро никога не бих се зарадвала, без значение на колко години съм.
На парфюм, който не ми е по вкуса също.
Виж целия пост
# 4
ми да ти кажа едни от най-изтърканите неща поне по мое време,когато бях по-малка бяха дезодорант+гел душ+сапун  Laughing може и чорапки за разкош  Mr. Green или обичайните отбий номер: някакъв си парфюм или комплектче тоалетна вода+дезодорант+ още някоя глупост...тва си е адски тъпо да подариш,а още повече да получиш  Grinning
Виж целия пост
# 5
Хмм....ако тогава комплектчето тоалетна вода+дезодорант е било 20лв.....сега можеш да купиш такъв комплект за 200лв и никак няма да бъде клиширано....
Харесвам някой да ми подарява парфюм....е, разбира се с предварителна консултация....)))

Пробвай с бижу уникат (гривна, висулка), часовник, лап топ също е хубава идея ако имаш толкова средства. )
Виж целия пост
# 6
Дай поне сума за ориентир... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
На сребро никога не бих се зарадвала, без значение на колко години съм.
На парфюм, който не ми е по вкуса също.

Аз също. Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
ми до към 150 лв + - 20-30 лв не е проблем  Simple Smile
Виж целия пост
# 9
На сребро никога не бих се зарадвала, без значение на колко години съм.
На парфюм, който не ми е по вкуса също.

Аз също. Heart Eyes
тоже
Виж целия пост
# 10
ми до към 150 лв + - 20-30 лв не е проблем  Simple Smile

Ако харесва кристали "Сваровски", вземи и ключодържател.
Тази идея ми я даде една съфорумка Totally*Av4e   Heart Eyes

И за 20-30 лв, букет.
Виж целия пост
# 11
цифров фотоапарат,има изгодни в техномаркет.
Виж целия пост
# 12
Баси еснафите сте, заклевам се.

Подари и луксозно издание събрани съчинения на някой руски класик. Влей и малко култура в русата главица. Стига с тази чалга   Hug
Виж целия пост
# 13
-MP3 Player
-За 150 лв можеш да й вземеш много хубави комплекти- малко парфюмче, с лосион за тяло- аз имам десетки, но много се радвам някой като ми подари Simple Smile
-Хубави слънчеви очила  Sunglasses - подариха ми на рождения ден преди 2 седмици и оттогава не съм ги сваляла
-Идеята с ключодържателя също е супер- подариха ми на червена кожена каишка наредени сребърни буквички и отгоре с камъчета Сваровски- уникален- надявам се да ми остане за цял живот.
-Хубаво портмоне
-хубав комплект бельо
-часовник
-малък домашен любимец- декораивно зайче, кученце, коте, папагалче, аквариум с рибки- стига да има подобни наклонности
 Смятам, че човек когато има вкус никога не може да избере грозен или неподходящ подарък. пожелавам ти успех и весело изкарване   bouquet
Виж целия пост
# 14
Няколко идеи, които на мен биха ми харесали:
-пароструйка
-комплект зимни гуми 17 цола
-луксозен комплект инструменти
-комплект качествени ножове от Солинген
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия