Кога отново ще е същото като преди

  • 1 157
  • 8
Здравейте,

може би темата не е за тук но все пак:

Родих със секцио преди 7 месеца. Оттогава и  редките случаи, когато правим секс със съпруга ми са ужасни - не мога да определя дали съм тясна или суха или и двете - изследванията ми са чисти , гинеколожката не намира проблем. В интерес на истината с нашия тати преживяваме много труден период , но си мисля че все още се обичаме(страдаме от прекалено много роднини наоколо- нашите си неща са добре).........въпреки това немога да се отърсвам лесно от кавгите  помежду ни. Възможно ли е това да е причината  Rolling Eyes......
Виж целия пост
# 1
Да - причината сигурно е психологическа. Ако искаш - може да се справите заедно. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 2
Вземи си лубрикант. След време ще се оправиш.
Само не взимай ментовия на Дюрекс ...
Виж целия пост
# 3
Вземи си лубрикант. След време ще се оправиш.
Само не взимай ментовия на Дюрекс ...
еее може да е от малцинството които ги изстрелва в небесата

иначе... търпение. и по-малко кавги.
Виж целия пост
# 4
Какво му е на ментовия на Дюрекс?
Виж целия пост
# 5
Не казваш кое точно му е ужасното...
Виж целия пост
# 6
Намалете присъствието на дразнещите роднини.  Wink

И на нас ни трябваха по няколко месеца да се нормализират нещата след двете ми раждания.
Виж целия пост
# 7
Моя съвет към теб е повече любовна игра  , ако е необходимо преди това изгледайте и едно филм че няма да е лошо даже ще е още по възбуждащо . А на въпроса кога ще стане както преди може би когато и двамата се успокоите и детенцето порасне защото ако то спи в стаята няма как да се отпуснете напълно . А понеже каза , че малко имате конфликти един съвет от мен  , никога не минавай на варианта спим отделно ,това е най лошото което може да стане в една връзка карате се, биете се в едно легло вечер .
Виж целия пост
# 8
Вземи си лубрикант. След време ще се оправиш.
Само не взимай ментовия на Дюрекс ...

Подкрепям с две ръце и по малко нерви за глупости.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия