Обезболяващ гел за зъбки

  • 6 001
  • 8
Кои от 2та гела е по ефикасен-Dentinox или Calpol,при поникване на зъбите?
Виж целия пост
# 1
Или Калгел? Аз мажа Дентинокс и Калгел. Според зависи силата на болежката облекчават временно. Четох тук, че добре било да се редуват, щото да не се привиква, обаче не съм се задълбочавала в изследвания.
При силен зъбобол май почти нищо не помага.  Sick
Според мен тия гелове са с еднакво действие. Поне в нашата уста. Crazy
Виж целия пост
# 2
Чат- пат я мажа с Калгел, но повече й харесва да гризе капачката на тубичката и така сама се обезболява  Grinning. Носим си я навсякъде с нас и е една от любимите играчки. Според мен и двете гелчета са с сходно действие.
Виж целия пост
# 3
Само Solcoseryl Gel  Peace

По-скъп е от тези, за които питаш (10-11 лева за 5 грама), но е като паста, която залепва върху венците на бебчо.
Виж целия пост
# 4
Само Solcoseryl Gel  Peace

По-скъп е от тези, за които питаш (10-11 лева за 5 грама), но е като паста, която залепва върху венците на бебчо.
Да не е тоз гел, в който има лидокаин? За първи път го чувам!  newsm78
Виж целия пост
# 5
Кои от 2та гела е по ефикасен-Dentinox или Calpol,при поникване на зъбите?
Не искам да те отчайвам, но и двата гела са повече за успокоение на майките, че правим нещо. Аз съм ги пробвала на времето върху себе си - имам чувството, че ефекта трае колкото времето, за което кубче лед се стопява в устата. Лайка с потенция 9 на Боарон може д ави помогне, но за това говори с хомеопат или лекар, който е изкарал Боаронските курсове.
Виж целия пост
# 6
Като ги пробвах на мене си -дентинокса определено по-върши работа. Зорът е да го сложиш където му е мястото, щото много хапят гадинките.
Виж целия пост
# 7
Ние ползвахме Калгел, но нямам впечатление да е облекчавал болката особено много. Защо не пробваш с хомеопатичното?
Виж целия пост
# 8
Аз ползвам и двата, но като че ли Дентинокса е по-ефикасен. Общо взето докато сложа и е изцокан от пръста ми. Пробвах го и на себе си - има много краткотраен ефект. А колкото до лидокаина - мисля, че го има във всички подобни продукти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия