Новата седмичка - 22.08 - 28.08 !

  • 2 159
  • 59
Ето пак се доредих да пусна седмичната тема.
Желая на всички Ви много хубави новинки и емоции през новата седмица!
  bouquetДнес ще ходя на преглед. Стискайте палци да се е спукал фоликула.
И един въпрос: някой знае ли колко струва изследване на пълна кръвна картина и СУЕ? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Аааа, аз ти желая хубави новинки.....и да се похвалиш след прегледа Laughing
Стискам палци Praynig
Виж целия пост
# 2
Добро утро и от мен Flowers Sunflower  Nature Partly Sunny
вече съм на работа, но все още се лигавя с едно  Coffee и[smilie=smile3546.gif]
пожелавам ви лека и успешна седмица, изпълнена с много усмивки и положителни емоции Flowers Four Leaf Clover
Лиленка, стискам палци за най0добрите резултати fingerscrossed
Не мога да ти кажа цени за пълна кръвна картина, но виж тук[/color], може да има инфо.
Успех!
 babydust7
Виж целия пост
# 3
Добро утро, момичета! Аз от събота съм с неканена гостенка и ми е едно криииво...Надявам се като попрочета малко хубави новинки от вас, да ми се оправи настроението.
Лилия, стискам палци за прегледа! После ще се отчетеш, нали?
Виж целия пост
# 4
Привет и от мен!
Лилия, не си спомням точни цени за пълна кръвна картина, но не беше повече от 20 лв, в София. На мен за хормони и пълна кръвна картина плюс урина ми взеха 54 лв, което означава, че не е скъпо. Това са цени на Цибалаб.
Виж целия пост
# 5
Здравейте и от мен.Лили newsm10 ще се  newsm17 за теб този път всичко да е наред.А на всички останали много щастливи мигове и новини през тази седмица newsm08
Виж целия пост
# 6
Добро утро момичета!  newsm51

Като погледхан днес колко хубави новини има при Вас не се сдържах да се разпиша тук. Много се радвам за всички които са вече бъдещи мами, а на останалите пожелавам много скоро да се похвалят със същото.  newsm17 newsm17 newsm17

Лили дано този път всико да е наред.  newsm17

Приятна и успешна седмица на всички  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 7
Тази седмица започна с много хубави новини и дано така да продължи!
Аз днес си напавих цветната снимка и резултатите от нея са успокояващи - тръбите ми са проходими. Изписаха ми антибиотици, без дори да спомена за това (нали ви питах миналата седмица). До тук бях долу-горе наясно какви изследвания се паравят, с каква цел и т.н.  Направили сме сперматограма, хламидии и на двамата, аз имам ову (доказано чрез БТ и ехограф),  хормоните ми са наред, въпрки че не са ми проверили всички половиви хормони, но доктора явно не смята, че там имам проблем (с такова впечатление оставам). Този месец ще ми прави фоликулометрия.....  След като всичко за сега изглежда е наред, какво следва от тук нататък, освен секс, и пак секс.... ? Не че това не е най-важното, но за сега не дава желания резултат.

 
Виж целия пост
# 8
Ейй , Мър , честити ти тръби  Grinning !
А дано докато се чудиш какво следва да те изненада някой + тест !
Виж целия пост
# 9
Днес има толкова хубави новинки  Flutter  Simple Smile
...само аз не мога май да се похваля - даже съм малко притеснена и ако някой е изпитал подобно нещо ще съм благодарна да сподели  Blush
------
Само за протокола, утре се каня да ходя на лекар, но дотогава ще се побъркам от притеснение  Sad
------
Та днес ми е 11 ден - от 3 дни много ме болят яйчниците (вече 4-ти). Болката е между преди овулация и предменструлана  Confused Овулацията ми е обикновено 17-18 ден (33-35 дневен цикъл), но незнайно защо всеки цикъл към 9-10 ден БТ ми спада като за овулация, но такава няма.
Предните два месеца ме стимулираха с Клостилбегит и сега е първия месец без стимулация - 1. смятате ли, че болките може да има нещо общо с хапчетата и 2. някой имал ли е такъв БТ спад толкова рано?
Виж целия пост
# 10
Сетих се да ви питам-имате ли впечатления от уролозите в клиниката на Щерев? Доволни ли сте или, ако се наложи да търся другаде?
Виж целия пост
# 11
А дано докато се чудиш какво следва да те изненада някой + тест !

Heart Eyes
Aya, аз не виждам такива спадове в моята БТ, специално си гледах гарфиките до сега. Нямам опит с лекарствата, за които питаш. Единственото, за което се сещам, е да не би да си настинала и на това да се дължат болките?
Виж целия пост
# 12
Хубава седмица на всички Grinning
Лилия, мисля че ПКК и СУЕ струва някъде към 12 лева. Можеш да си вземеш направление от GP-то и тогава те таксуват само за взимането на кръв, 1-2 лева беше някъде.
Мър, поздравления за добрите резултати от снимката! Щом всичко е наред, остава най-приятната част - кексуването Wink
Ая, и аз не съм специалистка по Клосила, но знам, че като се спре приема има остатъчно действие и следващите месеци - така че може би назряват повече фоликули и затова усещаш болки. За температурата какво те притеснява - може да си пада колкото иска пъти, въпросът е кога ще се покачи и ще се задържи висока Wink
Виж целия пост
# 13
Единственото, за което се сещам, е да не би да си настинала и на това да се дължат болките?
оооох, не съм  Sad - ще видим утре лекарката какво ще рече като ме види на ехографа  newsm78

А за теб, Мур,  Praynig

Фрешче, ми притеснява ме, защото нормално не би трябвало да играе много в отделните фази  Naughty А иначе знам че има нещо като остатъчно действие и следващия месец, ама ми е рано за ову - 11ти ден ми е още  Shocked
Виж целия пост
# 14
Момиче, Диана и Фрешче благодаря Ви. Питах вече в нашта лаборатория и казаха, че ще искат към 7 лева, но май няма да ми се наложи да си правя изследването.
Леа сори за лелката. Дано бързо да те остави на мира.
Ая и аз месеците след стимулацията имах болки и в крайна сметка се оказа, че има неспукани фоликули. Дано при теб не е така, че аз още не мога да се отърва от единия. А за спада не знам. Аз след стимулацията спрях да меря БТ.
Мър поздравления за тръбите. Дано наистина скоро да стане чудото.
За протокола:
 - ходих на лекар - фоликула обаче още си е там, само че май е понамалял малко
 - не знам какво да правя, утре ще се обаждам на докторката з-о ми писна. Вече трети месец пия противозачатъчни и няма ефект. Не знам какво трябва да се предприеме, но трябва да е скоро з-о почвам да откачам
Толкова ми е криво. Sad Дано не Ви тразвалям настроението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия