Созопол и Каваците

  • 3 745
  • 7
Здравейте!Има ли някоя мама от Созопол или добре запозната с обстановката там?Интересува ме има ли хотели,които да са в близост до плажа на Каваците?Изчетох сумати неща и открих само Свети Никола(с отрицателни отзиви) ,мотел "Каваците(също не добър) и Аполония бийч.Ако знаете за други,ще се радвам да пишете!Благодаря!
Виж целия пост
# 1
много нови хотели има построени на самата линия . цените са от около 50 лева на нощ,
Виж целия пост
# 2
Благодаря за отговора,penasim!Знаеш ли имена,за да ги търся по име.Как да се свърза с тези хотели,като нищо не намирам в Нета?
Виж целия пост
# 3
с кола ли ще сте? Специално стария път между Созопол и Каваците в момента е доста застроен с хотели, от хубав по-хубав (поне на снимки). Пеша до Каваците не е много близо, но с кола сте за 5мин. Аз в момента също търся хотели, но в самия Созопол, този обаче може да ти свърши работа (има и добри отзиви в интернет):
http://bghotelite.com/hotel-calisto.1859_bg
Виж целия пост
# 4
С кола ще сме,да.Ама аз предпочитам да сме близо до плажа на Каваците,а вечер да обикаляме с колата близките градове.Исками се направо от хотела и хоп на плажа.Но из Нета открих само 2 хотела на този плаж.Явно другите нямат сайтове,затова питах,някой,ако е ходил там,или е от Созопол,да даде координати.Чудя се,ако отидем без резервация,дали ще си намерим място newsm78.Сякаш не ми се ще да рискуваме с малки деца.
Виж целия пост
# 5
С кола ще сме,да.Ама аз предпочитам да сме близо до плажа на Каваците,а вечер да обикаляме с колата близките градове.Исками се направо от хотела и хоп на плажа.Но из Нета открих само 2 хотела на този плаж.Явно другите нямат сайтове,затова питах,някой,ако е ходил там,или е от Созопол,да даде координати.Чудя се,ако отидем без резервация,дали ще си намерим място newsm78.Сякаш не ми се ще да рискуваме с малки деца.

По-добре не рискувайте, не е като да сте без деца. А пък за излизанията вечер с кола, някой трябва да не пие Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Плажът на Каваците е доста обширно понятие и вече има, за мое огромно съжаление, хотели почти на самия плаж... Става въпрос за едни къщички, накацали по стръмния скат в най-северния край на залива, там където свърша и пясъчната ивица... Точно на мястото на бунгалата на Община Стара Загора и ДО ученическия лагер, пак на Община Стара Загора... Нямам информация обаче за цени, телефони и прочие подробности...
По на юг от ученическия лагер, има ведомствени пловдивски бунгала, след тях има две-три хотелчета пак почти на самия плаж, отново нямам координати...
После следва още един ведомствен лагер, нещо беше на хасковско предприятие, ама вече не си спомням кое...
Нататък са къмпинг Каваците, където има хотел, който вероятно е наречения от теб мотел Каваците, който е необосновано скъп... Но в самия къмпинг има и бунгала, които са сравнително прилични (много стари и поддържани, пак необосновано скъпи, но си струва), има такива със санитарен възел и най-голямото им предимство е, че са на 10 метра от плажа... С една дума, още не си си обул джапанките да преджапаш до плажа и вече си на плажа... Не смея да ги препоръчам обаче, защото те се харесват от една "специфична порода" морепочиващи, на които много не им дреме от условията... Разгледай...
http://www.calisto.biz/index.php?r=33
От там надолу вече няма хотели... Следва къмпинг Смокините, който е рай на палаткаджиите и сЮвсем непретенциозните плажуващи... Още по на юг следват неохраняеми зони, където вече всичко е сЮвсем фриволно... Та чак до бившия къмпинг Веселие, където май през 2008 построиха нещо, ама не съм много сигурен...
Това е на самия залив с плажа...

Както са ти казали по-нагоре, целия панорамен път от Созопол до залива на Каваците е застроен с всякакви хотели и хотелчета... Сигурно са над 100, там можеш да си избереш нещо... Но пък тогава - до плажа с кола... И където и да се опиташ да спреш - искат ти такса за паркиране... Не че предлагат нещо насреща... Дори ако искаш да влезеш в самия къмпинг Каваците с колата, през лято 2008 искаха по 5 лв. на кола на ден... Ама пък спираш самò на пясъка...

Така че, обобщавам, варианти - хиляди... Grinning
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти за изчерпателния отговор! Simple SmileМай няма да намеря там това,което искам.Хотела,който е на плажа,както и да се казва,наистина е неоправдано скъп(доколкото видях от Нета)Започвам да търся нещо между Несебър и Равда,пък да видим....А за бунгалата-не съм им привърженичка,особено когато става въпрос и за малки деца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия