nemoga da zabremeneq

  • 4 240
  • 53
Здравейте на всички извинявам се предварително ако вече съществува такава тема.От 4 месеца се опитвам да забременея и не се получава пробвали сме какво ли не и пак не става.Утре трябва да ми дойде болят ме яйчниците и краста възмоно ли е да имам такива симптоми а да не ми дожде и да съм бременна??? Моля отговорете ми колкото може по барзо Вече съм отчаяна и си мисля че никога няма да мога да забременея а го искам ужасно много
Виж целия пост
# 1
Не се шашкай толкова!Аз имах симптомите на предменструални болки,а и бях сигурна,че не съм бременна,но за моя радост се оказа,че греша!А и ние чакахме нашето слънце 4г.Рано е още да се притесняваш,а и четири месеца са нищо време!Пожелавам ти от сърце да си бременна baby_neutralИ пак да кажа-може да имаш предменструални болки,а да си бременна,а и може и наистина да ти дойде мензисът!Стискам палци от сърце  Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти мнго че ми отговори толкова бързо моля се много това да са само симптоми.Мерси че поне малко ми вдъхна кураж защото наистина съм се отчаяла много.
Виж целия пост
# 3
 Миличка 4 месеца съвсем не са достатъчни да решиш че не можеш да забременееш и да не стане този път дано да е скоро  Hug
Виж целия пост
# 4
Миличка ние бебеправихме година и половина,имай търпение,ще стане,аз точно когато спрях да мисля за това, чудото стана и резултата е в линйката ми.
Иначе и аз имах пред менструални болки,та чаках цикъл така и не ми дойде Wink
Успех и по скоро да се похвалиш с 2-те чертички Hug
Виж целия пост
# 5
 4мес е много малък период за да решиш 4е не можеш да забременееш, още по малко пък да се от4аяш . както виждаш има мами 4акали години , така 4е горе главата. сигурно когато ве4е спреш да 4акаш и броиш дните ще бъдеш щастливо изненадана. желая ти го от сърце  Peace
Виж целия пост
# 6
Дори всичко да е наред е необходимо да се въоръжиш с търпение. Не винаги става така както го плануваме Simple Smile За притеснение може да се мисли след първата година опити. Незнам дали си запозната с всичко за успешна бременност. В месеца реално можеш да забременееш само в периода на овулацията. През останалото време е НЕВЪЗМОЖНО. Може би пропускате момента  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Знам че 4 месеца са твърде малко време за такова нещо и също така че има жени които чакат със години,но след всеки отрицателен тест се съсипвам психически.А за това че може да се забременне само по време на овулация това не е вярно.
Виж целия пост
# 8
http://www.zachatie.org/

Прочети "инструкциите", води календара, мери температурата, купи си ову тестове.

Не личи на колко години си.

Ако си порядък 20 - 30 - действай спокойно и не се тревожи. Поне 1 година.

Ако си порядък 30 - 35: пази ову тестовете, с отбелязани датите, както и разпечатка от календара. Ако половин година целенасочено бебеправене не даде ефект, обърни се към АГ - за подробности попитай в съответния подфорум на зачатие.

Но надявам се, че няма да ти се наложи.

Успех!

ПП
Може да се забременее само и единствено по време на овулация. По този въпрос 2 мнения няма.

Това, което е възможно, е да се "складира" сперма - т.е. някои от сперматозоидите от по- ранно депозиране да оцелеят и да бъде оплодена яйцеклетка от тях, разбира се, по време на овулацията.

Оплождане във време, различно от овулацията е възможно само в чашка на петри.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Спокойно, 4 месеца съвсем не са много време.
Да, знам, че ти се струват много, но всъщност не са.
Само за сравнение ще ти кажа, че ние опитвахме 1г. и 4 месеца, за да имаме най-малкото ни човече.
Успокой се, ще стане.
Peace
Виж целия пост
# 10
Ние опитвахме 9 месеца.Успех , ще стане   bouquet
Виж целия пост
# 11
Миличка 4 месеца съвсем не са достатъчни да решиш че не можеш да забременееш и да не стане този път дано да е скоро  Hug
Taka e .
Успех и стискам палци скоро да се похвалиш.
Виж целия пост
# 12
4 месеца е малък период ,за да се притесняваш.
Най-много да си създадеш излишен стрес.
Ако това ще те успокои ,първият път почаках 5 месеца
за да забременея ,вторият път -от първият опит.
Виж целия пост
# 13
Защо се отчайвате толкова бързо, бре хора? ooooh!
Виж целия пост
# 14
Спокойствие, спокойствие и пак спокойствие ти е нужно.
Успех Hug

А за това че може да се забременне само по време на овулация това не е вярно.
тук си в грешка Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия