МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО - от 28 май по НОВА

  • 100 191
  • 455
# 150



Ето това написано от Шеф е за "Мелодия на сърцето"

"Филмът е по книга на Решат Нури Гюнтекин  и действително главния герой се застрелва в края на сериала.

Ako такъв е края на сериала, не е ли редно да се пише с бели букви. Не всеки иска да знае все пак!
Виж целия пост
# 151
Ами написано е преди 3-4 страници,все пак не е разказан филма,просто се знае,че е с лош край. Занапред,който го интересува,ще чете бели букви,който не-прескача.
Игнорирай,не коментирай.
Виж целия пост
# 152
Този път аз я закъсах и не успях да гледам 2 еп. #Cussing outМоже ли някой само с 2 думи да разкаже? Hug
Виж целия пост
# 153
Явно лошия тук ще бъде братовчеда -предаде писмо на медиите ,в което се разкрива ,че бащата на Кенан се е самоубил и е бил наистина крадец, но жена му (Лейла) се досети , че е негова работа.Богаташката даде вечеря и като , че ли ще има авантюра между нея и Кенан, набедиха малката , че краде нещо не го видях много добре този момент , но Кенан й се обади по тел и й каза , че й вярва , че не е виновна.
Виж целия пост
# 154
Stela bg,  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 155
Хора, кажете КЪДЕ В ИНТЕРНЕТ са качени първи и втори епизод???
Не всички сме домакинки и можем да гледаме сериала в 12.30 (диема ф.) и 14.30 (нова) - това е РАБОТНО ВРЕМЕ за доста хора. Ако не го дават вечер или нощем, няма как да го гледаме!
Само чета коментари за филма, а не мога да го гледам, защото съм на работа.
Ако не се качва в интернет, явно ще изпусна филма
Виж целия пост
# 156
Хора, кажете КЪДЕ В ИНТЕРНЕТ са качени първи и втори епизод???
Не всички сме домакинки и можем да гледаме сериала в 12.30 (диема ф.) и 14.30 (нова) - това е РАБОТНО ВРЕМЕ за доста хора. Ако не го дават вечер или нощем, няма как да го гледаме!
Само чета коментари за филма, а не мога да го гледам, защото съм на работа.
Ако не се качва в интернет, явно ще изпусна филма



http://bananabg.com/details.php?id=13324

Дано да съм била полезна.
Виж целия пост
# 157
Момичета, надявам се някоя от можещите да качва епизодите - филма ще набере своите почитатели много бързо, или пак ще трябва да направим писменна атака до Нова!

Аз, докато търсих подходящо инфо за актьори , попаднах на някои интересни факти : книгите на Решат Нури се филмират по няколко пъти! Дудактан калбе е филмиран 2 пъти - през 1951г. и през 1965 и след 30-ина години - настоящия сериал. Във филма от 1965 г. - главните герои се изпълняват от
 , - в ролята на Кенан- известния турски актьор Guneyt Arkin , носител на най- престижните филмови награди; с близо 300 участия във филми е сериали.Истинското име на актьора е Fahrettin Cüretlibatur , роден през 1937 г.Ролята на Ламия е изпълнена от акрисата Hulya Kociyit , родена през 1947 г. , с участвие към 180 филма; носител на най-престижните филмови награди в Турция.


Момичета, съгласна съм за бели букви , но дали е удачно- сериала свърши , няма да има онлайн излъчване от Турция. Аз мога малко да разкажа накратко с бели букви, но не съм гледала внимателно примерно след 25-и епизод - прекъснах през коледната ваканция, когато спряха 1001 нощ и започнах "да наваксвам" с АСИ.  След малко ще напиша малко с бели букви , че трябва психически да се подготвя за гледане на Аси.
Виж целия пост
# 158
"мелодия на сърцето" -  1 серия

http://vbox7.com/channel:89349

Виж целия пост
# 159
ето го и в готов файл
http://www.bgshare.com/get,418614.html
Виж целия пост
# 160
Наистина ме завладя и този филм.
ШЕФ много се радвам, че и тук ще ни поднасяш полезна информация, хиляди благодарности  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 161
Момичета, използвам рекламите на АСИ и помествам с бели букви накратко резюме на сериала. Не е пълно, имам пропуски , но накратко за нетърпеливите за развитието  на сериала. Много е " постно" - затова - гледайте епизодите Grinning
Известният композитор-цигулар се завръща от Европа в Турция и по покана на вуйчо си, Саит Пашазаде , уважаван богаташ и кандидат-кмет , решава заедно с продуцента да избяга от суетата. Скоро в малкото градче е подложен на атака от Нимет- млада и хубава съпруга на местен бизнесмен, богатата  бизнес дама Джавидан , Лейла- съпруга на братовчеда Джемил – детска любов и младата и бедна девойка Ламия, влюбена в музиката му.Скоро наивната Ламия е наблюдател на плътската изневяра на Нимет с Кенан, но Кенан ухажва и Джавидан с цел да осигури щедър дарител в бъдещите му музикални композиции. Пренебрегнатата Нимет се насочва към братовчеда Джемил. Неочаквано се завръща съпруга й в къщи, когато тя е с Джемил в леглото. Съпругът е убит и умира, а за да прикрие сина си , Саит Паша прилъгва Ламия да даде показания , че тя е виновна за убийството.Не помня как и защо и Лейла- съпругата на Джамил умира. Ламия също попада в обятията на плейбоя Кенан, но и двамата не са готови за съвместно съжителство. Ламия го излъгва , че си има приятел от слугите.В съда Ламия е осъдена и тя отива в затвора. Там  се спрителява с Макбуле, чиито баща играе важна роля в тяхното освобождаване от затвора . Ламия е вече бременна от Кенан и се съгласява да се омъжи фиктивно за бащата на Макбуле. Джемил започва да ухажва девойките и често ги навестява в къщата им в Истанбул.Макбуле се влюбва в Джемил и скоро правят годеж. Не помня как разбира, че Джемил обича Ламия и разкрива на властите , че Ламия не е убийца , а Джемил ( по запазените записки на Ламия). Ламия започва да гради самостоятелно своя живот. Кенан се оженва за Джавидан, но не е щастлив с нея. Разбира , че малката Мелек е негова дъщеря. Ламия става известна актриса, все още обича Кенан.Епизодите с женитбата й с Джемил не съм гледала , но тя се решава да напусне  Джемил. Това са последните серии. Кенан получава развод от Джавидан . Кенан е в творчески застой и ревнува от известността на Ламия. Джемил продължава да обича Ламия и детето и не дава развод . Нимет , вече доста богата наследница и успешна бизнес дама. Жени се за .... не го знам героя – в последния епизод- започва с нейната сватба и завръщането и сватбата на Ламия и Джемил – тя избира да остане с Джемил. Кенан остава само със своята цигулка ( и сестра му) – единствения изход – пистолет...
Това е от мен....
Виж целия пост
# 162
Хайде и във Vbox е качена 1-ва серия:

http://www.vbox7.com/channel:89349

Lilims  Hug сега видях, че си дала линк.
Виж целия пост
# 163
Шеф,  bouquet  bouquet  bouquetза инфото.Точно щях да задам тъпия въпрос *ама как да ги прочета аз тези бели букви* и се светнах.Е,значи все пак обещава интересен сценарий.Аз бездруго бях решила да го гледам,нищо,че от любопитство изгледах края в ю тюб.Отново  благодаря,много се радвам и аз,че си в тази тема Laughing Simple Smile  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 164
Пак използвам рекламите - да знаете, че ако пуснат АСИ , много бързо ще се забрави 1001 нощ Grinning А на мен ми стана навик да се " пъхам " в темите за турските сериали- малко забавихме На сбогуване, Чучулигата има малко за дооглеждане. А Перлата - има доста време- до тогава ще навлезем в Мелодията! Дори се появи и тема за Кутлар Вадаси- ама доста несериозно е поставена темата - преди Терор има други - филм и сериал . З а сега само там няма да влизам...........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия