Остеопороза и лекарството Бонвива

  • 6 622
  • 8
Да разкажа на кратко. Свекърва ми е с остеопороза. Доктор и е казал ,да си бие тези инжекции Бонвива. Проблема е ,че тя от 10 г. не е била в България и няма здравни осигуровки. Едната струвала около 300лв. (ако не греша). Можете ли да ми кажете , къде и на каква цена могат да и ги бият ? Във Варна или София. Каза ли са и още , че като и бият инжекцията един , два дни след това трябва да е под болнично наблюдение. Също така , че ако иска за по - малко пари , няма да я оставят под наблюдение.
Извинявам се ако поста ми е малко объркан.
Виж целия пост
# 1
На пазара има и таблети Бонвива.Пие се 1тб в месеца.Не влизаш в болница и не си под наблюдение.Имаше и промоция за 1 закупена опаковка по Здравна каса - една подарък.
Виж целия пост
# 2
Не става с хапчета , че няма да и влияят добре на стомаха.  А и вече споменах , че няма здравни осигуровки , и съответно не може по здр. каса.
Виж целия пост
# 3
Ако свободно си купи хапчето, без никаква здравна каса е около 56-60 лв.  Едно хапче месечно.
Виж целия пост
# 4
Цената на хапчето е около 90 лв. - инфо от преди месец, и е много дразнещо стомаха. Също така има доста странични ефекти, четох много материали, защото и на майка ми го изписаха.
Виж целия пост
# 5
90 лв. е ако е по здравна каса. Свободна продажба е 60 лв.
Виж целия пост
# 6
90 лв. е ако е по здравна каса. Свободна продажба е 60 лв.
newsm78  Ей , това ми е чудно, как по  касата по - скъпо , отколкото на свободна продажба.
И както вече споменах интересувам се от инжекциите , не от хапчетата. И ако някой знае къде ги поставят и на каква цена .
Вече взех много да се повтарям.
Виж целия пост
# 7
Свържи се с фирмата,която ги произвежда-май Рош беше да те насочат с кои лекари работят,дали няма някакви промоции и отстъпки и за ампулите,както има за таблетките.
пп-от личен опит мога да каже,че са много нелюбезни и троснати,но все пак щом се налага,обади им се-може и да свършат някаква работа.
Виж целия пост
# 8
Ето и една тема от миналата година(тогава цената е била по-висока явно)-
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275258.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия