Re: ВЪПРОСИ към хомеопати - ТУК - 3

  • 137 277
  • 1 754
Внимание: Тук, във форума, не се предписват хомеопатични или каквито и да са други лекарства или билки!

 

 Преди да зададете въпроса си, моля ви информирайте се поне малко за хомеопатията тук:    

      http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211286.0
Виж целия пост
# 1
Записвам се да следя темата.
Цялото семейство(от 7 години) се лекуваме при класически хомеопат,когато сме болни.
Виж целия пост
# 2
 Hug
Виж целия пост
# 3
Самоцитирам се от обърканата тема  Mr. Green
Като стана въпрос за обриви... се присетих да питам  Mr. Green
След като започнахме с конст. х.л. не се получи реакция с ТТ, каквато очаквах, нито някакво влошаване на симптомите...  От вчера забелязвам обривчета по вратлето и около пъпа. И се чудя дли може това да е реакцията на рганизма  newsm78
Принципно има ли някаква закономерност при лечението на какво заболяване какъв е обрива или къде се разполага... ?
Виж целия пост
# 4
И при нас след първия прием на конст х.л. му (на малкият ми син)излязоха пъпки,но същите каквито му излизаха когато правеше алергии.Излизаха на етапи и му се подуха устничките,но всичко отшумяваше за часове.Но това бяха обриви каквито е имал и преди .Последният месец,когато дадох  на големият ми син конст.х.л. на 6 ден вдигна темп.след 4 часа сама спадна,на другия ден повърна 2 пъти и след това нищо ,все едно не се беше случвало.Това мислех ,че е доказване на лекарството,а и така каза лекарката Hug
Виж целия пост
# 5
Стафилококи ауреус, лекува ли се с хомеопатия или минава от само себе си? Бебе на 1 месец кърмено, родено по нормален път! Говорят ми за антибиотици  Shocked

Благодаря предварително!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Един въпрос не съвсем по темата  Embarassed
Могат ли хомеопатични лекарства да се купуват без рецепта?
Виж целия пост
# 7
Те така си се купуват. Мисля, че няма възможност да станат с рецепта, щом не се признава като официална медицина! По-добре да не става, не дай Боже! Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 8
Един въпрос не съвсем по темата  Embarassed
Могат ли хомеопатични лекарства да се купуват без рецепта?
Винаги са били без рецепта  Peace
Виж целия пост
# 9
Aлександър, златен си! Hug Крайно време беше да напишеш това със сините и зелените букви!
Дано повече хора се "прежалят" да го прочетат! Wink
Виж целия пост
# 10
 Hug
Виж целия пост
# 11
zapis
Виж целия пост
# 12
изтрито от мен!
Виж целия пост
# 13
И аз да се запиша, Alexander,  какво му има на форума, нещо не схванах... Shocked
Виж целия пост
# 14
И аз не знам какъв е проблема с форума. Надявам се Александър да продължи да пише!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия