благодаря на английските мами

  • 486
  • 5
 GrinningЗдравейте!Искам да се похваля – днес взех туристическа виза за Англия,само за месец е, но съм много щастлива. Благодаря на всички, които ми помогнаха с информация и съвети.
Останах с впечатлението, че дават визи лесно, защото в 16ч пред посолството имаше толкова много народ, колкото и сутринта. След подаване на документите,изчаках 10мин. И ме викнаха  да ми кажат да заповядам в 16ч за паспорта. Нямах дори интервю, а се бях настроила за “бой”....
Виж целия пост
# 1
Ами честита да ти е визата и приятен престой в Англия:)
Виж целия пост
# 2
Ама на никакво интервю ли не те извикаха??! Я дай малко повече подробности, ако е удобно, де.
Виж целия пост
# 3
Нямаше интервю и аз се изненадах. Качих се на 2етаж, изчаках да ми дойде реда за касата,платих и подадох всички бумаги,които носех и зачаках. След 10мин. ме викнаха на гишето и ми казаха да отида в 16ч за паспорта си. Без въпроси,без нищо. А съдейки по опашката в 16ч  май всички са взели визи:))
Надявах се на 6месечна за да мога да му гостувам и за Коледа и НГ,ама колкото толкова. Кофтито е, че той ще е на работа през деня и ще трябва сама да си обикалям...
Виж целия пост
# 4
Хайде наслука!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Честито миличка. Сега ти пожелавам приятни мигове с любимият и ако ти хареса, заповядай за по-дълго Grinning Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия