Имате ли вила???

  • 4 283
  • 64
Имате ли вила? Ходите ли често там?
Аз веднага отговарям имаме нещо средно между вила и лозе. В смисъл че остана от дядо ми и освен къщата има и доста овошки засадени от добрия старец - лека да му е пръстта.
А вие имате ли вила лозе и така нататък???
Виж целия пост
# 1
Имам и вила, и права лопата.  Laughing

Това, дето питаш за него - не.
Виж целия пост
# 2
с райграс ...
Виж целия пост
# 3
не, но искам
Виж целия пост
# 4
Имаме. На Бистрица.
Въздухът там наистина е много чист.
Виж целия пост
# 5
Ми аз съм си на село.
Мене вила ми не требе Joy
Виж целия пост
# 6
Имам ,но е мноооого далече от Сф Tired
Виж целия пост
# 7
Имам, таман три. Двете са железни, едната дървена. Железните са с по четири рога, а дървената със шест, викаме й яба.
Виж целия пост
# 8
Нямаме си! Cry
Виж целия пост
# 9
   Вълчане?  Само 3?!  аз имам цели 6 , но са десертни вилички за торта.

      А  истинската виличка я продадох,  защото на  седмия обир  откъснаха и кабелите на  е4лектричеството   и изровиха тръбите на водопровода.
   Бяха започнали да  крадат и каменната вата от изолацията, както и дървената обшивка.  Вдигнах ръце и се лиших от съмнителното удоволствие да снабдявам нечия /българска/циганска/ къща с  всякаква посуда, мебели.. и пр. Laughing  Не ми липсва.  Не било трудно...
Виж целия пост
# 10
Родителите ми имат.
Баща ми я купи, построи и прочие преди много години, аз не съм стъпвала там от ученичка.
С мъжът ми също имаме, но и там ходя рядко, главно лятото.

Виж целия пост
# 11
Нямам Sad
А толкова много ми се иска.
Това е мечтата на живота ми и
смятам да я осъществя  Hug
Виж целия пост
# 12
тамън две
едната е на 30 км от София и ходя сравнително често лятото, стават страшни барбекюта Simple Smile

другата е някакво наследство, с 40декара земя наоколо и е на 200км от Сф  newsm78 ходя веднъж годишно, но е много приятно
времето там е спряло  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Имам и то две.
Виж целия пост
# 14

На мен райграсът ми е в двора. Но и на вилата имаме, де  Grinning Днес не бях на работа и ходихме там, тъкмо се връщаме. Прекрасно време беше (за мен, де, щото мъжът ми го чакаше доста работа там и не му остана време да се препича на слънце  Sunglasses )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия