Препоръки за хотели на Витоша

  • 1 889
  • 5
Иска ни се да отскочим до Витоша в някоя от следващите седмици...

Опитваме се да намерим най-добрия хотел  Wink, т.к. ще ходим с дечицата.  Grinning
Добре ще е наблизо да има полянка и/или място за разходка с количка.
Цената няма значение.

По възможност да сме на не повече от около час път от София, с кола става въпрос, де  Wink

Наши познати ни препоръчаха хотел Боерица, но те са без дечица и не знам дали са преценили всички условия, които могат да удовлетворят представите на една мама   WinkBlush
Цената на една нощувка в този хотел е 50 лева, което ме устройва.
Намирал се на 30-на минути от София.

Някой ходил ли е там скоро?

Вярвам, че ще успеете да ми помогнете да намеря това, което търсим  Wink   Praynig bouquet

Виж целия пост
# 1
Наистина ли няма никой, който да е ходил (или да познава такива) на Витоша, но не на хижа, а на хотел?   newsm78
Виж целия пост
# 2
Здравей, Маминка. Ние от години ходим много често на Витоша, но за съжаление само на хижи. Бих ти препоръчала с две ръце хижа Планинец, но все пак си написала, че търсиш хотел. За съжаление не мога да ти помогна. В нета няма ли нещо за хотелите на Витоша?
Виж целия пост
# 3
Аз съм ходила само в х-л Елица, близо е до Златните мостове. Но не беше много скоро, не мога да ти дам инфо за цени, стаите бяха горе долу добре, с бани и телевизор. Пред хотела има поляна, около него е борова гора. Има ресторант, бар. Друго не си спомням.
Виж целия пост
# 4

Тинтири-Минтири, а условията в тази хижа какви са?
Имам предвид дали стават за бебе на 5 месеца  newsm78
Нова постройка ли е това?

Питам за хотел, защото ми казаха, че условията в тях били на ниво, докато в повечето от хижите -  Naughty

Вие кога сте били за последно?

Благодаря ти за препоръката  Hug
Виж целия пост
# 5
Ами ние ходиме постоянно там. Последно бяхме този уикенд  Laughing.

Условията, като за хижа са супер. Стаите са ремонтирани, чисти, с баня и тоалетна (има и без, но цената е с 1 лев по-малко и не си заслужава, естествено). Механата е супер и готвят адски добре. Хижарите са много готини хора. Ето ти техния сайт, ако искаш да видиш подробности: http://www.planinec.com/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия