Спешно!

  • 1 713
  • 30
Здравейте!Бременна съм в 6ти месец,а днес ми потече  вода по бельото и панталоните   Tired Face  Твърде рано е да раждам и се чудя всичко наред ли е,нормално ли е.Имам анемия,но май няма общо..не знам.Утре съм на лекар и ще видя,но все пак,ако някой знае нещо...  newsm78 Tired Face cry
Виж целия пост
# 1
e, иди още днес на лекар, за да си спокойна! дано всичко да е наред!
Виж целия пост
# 2
Вода - каква точно е като консистенция? Възможно е да си се напишкала от натиска върху перинеума. Не е бяло течение, така ли? Колко е като количество?
Ако е сравнително обилно, прозрачно и без мирис в никакъв случай не бих чакала до утре. Отивай веднага на лекар!
И не, не е нормално подобно обилно течение!
Виж целия пост
# 3
Веднага отивай на лекар. Изтичането на води не е нещо безобидно , трябва веднага да те прегледат.
Виж целия пост
# 4
Ей,ако ти пука за теб и бебето ти тичай бързо при лекар!!!
Виж целия пост
# 5
Бих отишла на лекар още днес.
Виж целия пост
# 6
Бързо тичай на лекар и пиши какво е станало после! Стискам палци да е наред всичко!  Praynig
Виж целия пост
# 7
Вземи бельото, по което има вода и го занеси веднага за изследване, да кажат дали са води или не.
Гледай са си във възможно най-легнало положение до там.

Успех!
Виж целия пост
# 8
Ами не ми се вярва да съм се напишкала, няма мирис,прозрачно,количеството  е горе долу колкото при мензис...
Виж целия пост
# 9
Тръгвай, няма смисъл да гадаем ...
Виж целия пост
# 10
Наистина още днес ще отида,само,че искам да попитам за други възможни причини освен преждевремнно раждане?
Виж целия пост
# 11
Спукан мехур. Което е рисковано. Веднага заминавай на лекар, наистина! По-добре да е фалшива тревога, да се презастраховаш и даже да се чувстваш неудобно пред докторите после , но всичко с бебето ти да е ок. Отивай и пиши после. Такова изтичане не е нормално. Иди да проверят и да, носи си мокрото бельо с теб.
Виж целия пост
# 12
Наистина още днес ще отида,само,че искам да попитам за други възможни причини освен преждевремнно раждане?

Изтичането на малко води, не значи непременно преждевременно раждане, но ако са води, ранното устанояване и лечение е решаващо, затова ако можеш, тръгни веднага.
Виж целия пост
# 13
На твое място нямаше да питам тук, а вече щях да съм при лекар .Успех и пиши какво е станало! Peace
Виж целия пост
# 14
Наистина още днес ще отида,само,че искам да попитам за други възможни причини освен преждевремнно раждане?

Не си губи времето с форума! Тръгвай на доктор, каквото и да е, там ще разбереш! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия