До кога стерилизирахте?

  • 1 565
  • 23
Здравейте, мамчета? Силно ме вълнува въпроса, та затова го поставям. Аз все още стерилизирам само шишетата от мляко. Да спирам ли вече?
Виж целия пост
# 1
Здравейте, мамчета? Силно ме вълнува въпроса, та затова го поставям. Аз все още стерилизирам само шишетата от мляко. Да спирам ли вече?

Аз НЕ бих спряла!

Ето ти още теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=34212.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=32487.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=16158.0
Виж целия пост
# 2
До 8. месец.
Виж целия пост
# 3
до 6м всеки ден.след това започнах постепенно през ден,през два,на седмица веднъж и сега стерилизирам веднъж в месеца.
Виж целия пост
# 4
Аз все още стерилизирам ежедневно всичко-шишета, биберони, лъжички, купички, чашки, залъгалки и т.н. Не ме затруднява да го правя и не смятам да спирам скоро.
Виж целия пост
# 5
Майчета,а осигурявате ли след изваряването абсолютно стерилна среда на приборите ,които сте изварили и използвате ли стерилни ръкавици и щипки приготвяйки млякото или каквото там приготвяте?!?!
Защото ако ли не го правите, според мен, цялата процедура по изваряването СИ ГУБИ СМИСЪЛА.
ТОВА Е ЕСТЕСТВЕНО МОЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ И АЗ ПРЕДПОЧИТАМ ДА СВЪРША НЕЩО ПО ПОЛЕЗНО ОТ ТОВА ДА СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО С ИЗВАРЯВАНЕ НА БЕЗБРОЙ ДРЕБОЛИИ.
Виж целия пост
# 6
До около годинка. И да - има смисъл и не считам изваряването за губене на време.
Виж целия пост
# 7
Майчета,а осигурявате ли след изваряването абсолютно стерилна среда на приборите ,които сте изварили и използвате ли стерилни ръкавици и щипки приготвяйки млякото или каквото там приготвяте?!?!
Защото ако ли не го правите, според мен, цялата процедура по изваряването СИ ГУБИ СМИСЪЛА.
ТОВА Е ЕСТЕСТВЕНО МОЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ И АЗ ПРЕДПОЧИТАМ ДА СВЪРША НЕЩО ПО ПОЛЕЗНО ОТ ТОВА ДА СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО С ИЗВАРЯВАНЕ НА БЕЗБРОЙ ДРЕБОЛИИ.

Моята цел е да избия бактериите, развили се в остатъците от мляко, а не да се боря с тези от въздуха  Laughing
Виж целия пост
# 8
все още изварявам шишетата за мляко. Мисля, че лятото е  най-неподходящото време да се спре стерилизацията им.
Виж целия пост
# 9
А какво ще кажете за студената стирилизация?  newsm78 На мен ми е по-удобно и бързо.
Виж целия пост
# 10
Майчета,а осигурявате ли след изваряването абсолютно стерилна среда на приборите ,които сте изварили и използвате ли стерилни ръкавици и щипки приготвяйки млякото или каквото там приготвяте?!?!
Защото ако ли не го правите, според мен, цялата процедура по изваряването СИ ГУБИ СМИСЪЛА.
ТОВА Е ЕСТЕСТВЕНО МОЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ И АЗ ПРЕДПОЧИТАМ ДА СВЪРША НЕЩО ПО ПОЛЕЗНО ОТ ТОВА ДА СИ ГУБЯ ВРЕМЕТО С ИЗВАРЯВАНЕ НА БЕЗБРОЙ ДРЕБОЛИИ.

Моята цел е да избия бактериите, развили се в остатъците от мляко, а не да се боря с тези от въздуха  Laughing

Точно така!  Hands Thumbsup
Виж целия пост
# 11
А какво ще кажете за студената стирилизация?  newsm78 На мен ми е по-удобно и бързо.

Действително е по-удобно.А не е по-малко ефикасно.Аз съм ЗА!
Виж целия пост
# 12
Дъщеря ми е на 9 месеца и още стерилизирам.
Като си бяхме в БГ, педиатърката ни посъветва поне през лятото да стерилизирам и после да спра.
Виж целия пост
# 13
До седмия месец всеки ден, разбира се, след това веднъж в седмицата.
Виж целия пост
# 14
И аз смятам че е необходимо да се стерилизира поне до годинката!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия