Топ Гиър - гледате ли го заедно или си е мъжко предаване?

  • 733
  • 11


Все повече се заглеждам в това предаване. Невероятно шоу, което цели да събере цялото семейство пред екрана. Лично на мен по-интересно ми е всичко, което не е коли  Laughing  Всеки път научавам и виждам нови неща от различни страни в Европа. Определено мен ме забавлява  Peace , а от коли не разбирам нищо.
Виж целия пост
# 1
хуморът им ме забавлява, а и един от водещите е много изкусителен,  Mr. Green но рядко го хващам по тв.
Виж целия пост
# 2
 много колоритно предаване!!! до сега не съм срещала човек, който да не го харесва. Аз определено много се забавлявам с водещите и ми допада начинът, по който се поднасят информацията.
Абе предаването е просто СУПЕР Grinning
Виж целия пост
# 3
Фенка съм на това предаване!
Хуморът е невероятен, а техническата чест е представена достъпно!
Виж целия пост
# 4
Тази неделя, много се забавлявах с предаването, още повече, че беше свързано и с Ф1 Heart Eyes 
Виж целия пост
# 5
За първи път виждам в малко по-различна ситуация някой пилот от Формула 1  Wink
Виж целия пост
# 6
Страхотно предаване Peace Гледам го с удоволствие,когато имам време,водещите са с невероятно чувство за хумор.
Бях много приятно изненадана от Луис Хамилтън Wink
Виж целия пост
# 7
Гледам го с детето. Като види коли, не помества поглед от твто
Виж целия пост
# 8
О, гледам го с кеф, ама сега нямам тв.... за съжаление  Mr. Green Страхотно предаване!
Виж целия пост
# 9
кефи ме предаването, чат пат го гледам като го засека, мен също ме кефи хуморът им типичен английски такъв. кефят ме
Виж целия пост
# 10
Е, днес беше много голям смях...  Joy
Виж целия пост
# 11
Гледаме го с мъж ми,колите са ни обща страст и допирна точка.Даже ме е прекръстил на капитан Бавен...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия