Странни изпражнения....

  • 2 675
  • 8
От 2-3 дни забелязвам, че изпражненията на сина ми са малко странни....
Като се изходи, в акитата има нещо като черво или просто някое аки е като в "було".  Rolling Eyes

И аз незнам как да го обясна. До сега не съм забелязвала такова нещо. Възможно ли е от прием на лекарства. В момента пие сироп за кашлица и му слагам капки за нос.

Незнам какво е това. Още утре мисла да му пусна изследвания и да звънна на педиатърката. Сега търсих из търсачката подобни теми, но не намерих нищо.

Предварително благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 1
какъв сироп пие?
Възможно е да е от него, да.... Thinking

Непременно му направи фекална проба.
Виж целия пост
# 2
Без да те плаша-но напоследък чувам,че много родители се оплакват от глисти при децата си-най-добре си е доктор да каже!Успех!
Виж целия пост
# 3
Без да те плаша-но напоследък чувам,че много родители се оплакват от глисти при децата си-най-добре си е доктор да каже!Успех!
Аз разбрах, че акито е облечено...така да се каже в черво... Thinking

А един от признаците, че детето има глисти
е да го сърби дупето, което пък от своя страна прави впечатление... Thinking
Виж целия пост
# 4
Е да,така е!Най-добре си е изследване и всичко ще  е ясно!
Виж целия пост
# 5
Ако под глисти имате предвид острици, не е. Детето се скъсва да се чеше по дупето от това време на деня насетне. Излизат да снасят яйца към края на дупето и сърби ужасно.
Виж целия пост
# 6
Пие Вентолин, а до вчера и Бромхексин.
И аз първо се усъмних, че са глисти, но не го сърби дупето, а и около аноса му е чистичко, а и това нещо, не е в самото ако а около него...   А и не го има на всяко акане...  Rolling Eyes

Да още утре мисля да занеса изпражнения и да взема и това с лепенката... не се сещам как се казваше, но мисля, че точно то беше изследване за глисти. Претеснявам се, че бавно излизат тези изследвания, поне такива спомени имам, а на 1 юни пътуваме за чужбина. Дано да не е нещо сериозно!
Виж целия пост
# 7
В частните лаборатории ги правят за няколко часа.
Стискам палци  Hug
Виж целия пост
# 8
Сега открих педиатърката, тя каза, че е възможно да е от целулозна храна....  Rolling Eyes
Яде тези дни джанки, череши...
Знам ли и аз!?
Каза, че нямам място за претеснение, ама все пак утре ще му пусна изследвания.

Руска,последния път, когато пусках ми трябваха за градината. Пуснах в Цибелаб и всичко излезна за още на същия ден вечерта, само акитата след 5-7 дни, нещо такова беше.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия