ЧДЯ Джани Родари

  • 14 946
  • 38
Здравейте мами,
Ще съм ви много благодарна ако имате някакво мнение за чдг Джани Родари. Много ми е близо до вкъщи и се чудя дали да запиша дъщеря си там,а тук във форума няма никакви мнения. Мерси предварително!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 1
Вчера се видях с приятелка - двете и деца са там - едното в яслата, другото в градината.
Доволна е  Peace  голямото дете посещаваше друга ЧДГ
Материалната база също е доста добра  Wink
Виж целия пост
# 2
Здравейте майки,
 след като синът ми беше класиран в кв. Бенковски в детска ясла, а ние живеем в Гео Милев, обмислям варианта да го запиша в ЧДГ Джани Родари. Тъй като това ми е първо дете и нямам опит, моля за отзиви за тази детска ясла.
Виж целия пост
# 3
Здравейте, моя син както и племенника ми ходят в Джани Родари от повече от две години. Заведахме ги бебета, сега са големи момчета. Вече започваме да мислим за началното училище. Аз лично горещо Ви препоръчвам яслата и детската градина. Аз лично съм много благодарна на целия персонал и най-вече на Управителката - Дария Йосифова. Моя син е влюбен в учителката си - Вера. Не мога да Ви опиша как се промениха децата(разбира се за добро). Мога да Ви уверя, че си заслужава всяка стотинка от таксата. Преди малко попаднах на едно мнение на друга майка, че им пускали филмчета - бих искала да Ви уверя, че това беше само в четвъртък и то след основните занимания. Не зная какъв й е проблема на тази майка ( ние сигурно се виждаме в градината), но не мисля, че детската градина може да замести изцяло контакта на детето с майката и не е нужно. Тъй че като не може да търпи дъщеря си да тича вкъщи - си е неин проблем. Аз обичам много силно детето си и то не ми пречи по никакъв начин. Ако се нуждаете от повече информация - съм на Ваше разположение. С пожелание за приятен и еспешен ден, оставам
Виж целия пост
# 4
Явно сте виждали Дария само в необичайното за нея спокойно състояние на духа. Ние другите, които сме я виждали в обичайното и състояние (между истерия и променяне цвета на кожата) повече няма да си пускаме децата там.
Виж целия пост
# 5
Синът ми ходи там от началото на месец май. Тръгна на 1г - още не ходеше. Твоето детенце на колко е? И какво точно те интересува?
Виж целия пост
# 6
И аз да се включа, понеже съм на вълна "маркетинг" на частни детски градини. Rolling Eyes
Аз в Джани Родари не отидох по две причини - първо, след като никой не ми вдигна нито един телефон почти 4 часа, звъннах на мобилен - оказа се директорката, която ме попита с неучтив тон защо не съм звъннала на другите и сле като й обясних тя ми каза така ".....ами сигерно репетират, бе, госпожо......." (беше в периода на завършване на учебна година). Е да де - ама е несериозно един ръководител на ДГ да ми каже, че 4 часа се репетира с децата и да ми държи такъв тон. И може би по-важната причина - каквато и материална базе да имат - намират се в двора на ПЖИ - там е най-ниското място между Аерогара-Дружба/Слатина-Редута. И най-мръсният въздух.  Ей затова се отказах дори да отида до там.
А е на 5 минути от нас с кола и ми е много удобна. Hug
Виж целия пост
# 7
Побутвам темата напред, защото в момента и аз се чудя дали да не запиша там детето си на предучилищна.
Виж целия пост
# 8
Току-що изказах мнението си за управителката на детската градина в един друг форум. Ще го направя и тук, не защото някой ме кара или съм подкупен от самата нея Simple Smile, а защото искам да споделя впечатленията си за нея. На 22 г. съм и г-жа Йосифова ми е преподавала по български език и литература в прогимназията (5.,6.,7. клас). Въпреки че от тогава мина доста време, никога няма да я забравя, защото тя за мен направи много. Считам я за невероятен специалист по бълг. език и литература. Всичките ми езикови познания по бълг. език и лингвистичната ми култура дължа на нея. Благодарение на знанията, които съм добил от нея, на изпита по литература след 7.клас изкарах 6.00 и ме приеха в най-елитната езикова гимназия в София. После с лекота научих 3 езика благодарение на стабилната ми езикова подготовка. Имал съм и други учителки по литература, но като нея друга нямах. Сега следвам право в Германия и винаги ще съм благодарен на Дария Йосифова, не само за знанията ми по бълг., ами и за личния пример, възпитанието и дисциплината, на които ме е научила. Е, вярно, понякога е малко строга, но това е за добро. Само така се постигат резултати. Сега го оценявам. Горещо я препоръчвам на всички родители, които си търсят детска градина с добър педагог! Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Споделете какви са таксите за детската ясла,какво включва,мерси Simple Smile
Виж целия пост
# 10
така- 500 лв на месец с включена храна...имате ли мнение за нещо по-достъпно като цена в района на Гео Милев,Слатина,РЕдута....
Виж целия пост
# 11
 Hug Отговарям, защото точно допреди месец правих "маркетинг" на ЧДГ в района. По-евтино за съжаление - няма. Ето информация от август:
Питър Пан - зад хотел Плиска - 490 лв за деца до 3 г., 450 за деца над 3 г. - без обяснение за разликата - няма места; 510 лв - ЧДГ Доверие от септември (беше 480 м.г.) - Редута, ул.Калиманци 43 - ние сме там, защото излизаме от нас и влизаме в ДГ; Вила Вилекула - Редута, по-близо до Подуене - 500 лв - лоши отзиви - не препоръчвам и Джани Родари - 500 лв.
Надявам се да съм била полезна  Hug
Виж целия пост
# 12
Да,мерси,поне си минала по моя път,и си наясно Simple Smile
Днеска ходих до Доверие, ще отварят "филиал" на Иван Щерев(където живея) за най-малките-яслената група, цената е 510 лв. Тези дни ще питам дали е възможно да пускам детенце 3 пъти седмично примерно, така и така не работя засега.
Виж целия пост
# 13
  не препоръчвам и Джани Родари - 500 лв.
 

Би ли споделила защо??
Виж целия пост
# 14
Да се включа и аз с малко стари отзиви за въпросната директорка. Стари, защото ходих до градината през есента на 2006 г., когато търсих нещо подходящо за сина ми. Явно обаче нещата не са се променили особено много. Спомням си, че трудно я намерих по телефона, отговори доста сопнато и нелюбезно, а на място вече нещата съвсем ми се изясниха. Изчаках директорката докато се обясняваше с 2 майки, че децата им пострадали (вече не помня какво беше- ухапване, одраскване, бушон...) защото между деца така се изразявала обичта  Rolling Eyes Абсолютно непрофесионално и неубедително звучеше, особено за ЧДГ с малки групи, където все пак би трябвало на децата да се обръща внимание поне колкото да не се нараняват едно друго.
След като свърши с тези абсурдни обяснения, дойде и моя ред. Аз започнах да я разпитвам за условията, групите и т.н., като очаквах да ми покаже и помещенията (все пак бях отишла на място, за да видя базата). Госпожата започна да се оправдава, че моментът не бил много подходящ да разглеждам (децата закусвали) и вместо да ми каже нещо за градината започна да ме разпитва надълго и нашироко защо, при положение, че детето ми е прието в държавна ясла се интересувам и от частни, къде живея, какво работя и т.н. Вече не помня всички подробности, но в крайна сметка й казах, че изобщо не смятам да разглеждам яслата, а още по-малко да си водя детето там. А за външния й вид само ще си позволя да кажа, че нямам нищо против човек вътрешно да се чувства с 20 години по-млад, но като си подбира гардероба все пак е хубаво да не забравя истинската си възраст.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия