Вграден хладилник No frost и с два компресора

  • 3 619
  • 20
Привет,
Търся вграден хладилник с фризер No frost и с два компресора. Това, което досега намерих е No frost с един компресор http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=15287 и с два компресора, но само с автоматично размразяване през определен период от време /т.е. фризера трябва да се размразява/ http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=11&c=12&pid=380. А ако трябва да избирам между тези два какво бихте казали?
Виж целия пост
# 1
Аз в момента също си избирам хладилник и държа да има No frost на фризера.Струвами се удобна функция,но нека който има да даде мнение. Praynig
Втория линк не ми се отваря.
Виж целия пост
# 2
Мноооого удобна функция Grinning За един или два компресора така и няма еднозначно мнение кое е по-хубаво, тъй че ние предпочетохме един компресор и No frost на фризера. Хладилната част е с автоматично размразяване, така уж се запазвали свежи продуктите, а с no frost в хладилника много се изсушавали newsm78
Виж целия пост
# 3
Мноооого удобна функция Grinning За един или два компресора така и няма еднозначно мнение кое е по-хубаво, тъй че ние предпочетохме един компресор и No frost на фризера. Хладилната част е с автоматично размразяване, така уж се запазвали свежи продуктите, а с no frost в хладилника много се изсушавали newsm78
И аз така съм чувала.А може ли да ми кажеш марката,ако е удобно. Simple Smile....много скоро трябва да реша Thinking
Виж целия пост
# 4
Електролукс Peace Влюбена съм в него, особено след предишния, който не се изключваше през лятото и бръмчеше като излитащ самолет. Този трябва да си прилепиш ухото до него, за да чуеш че работи. Освен това климатичният му клас е SN-T, което значи, че работи без проблем до температура 43 градуса на околната среда, а повечето са клас SN-ST, т.е. до 32 градуса. Мисля, че е ето такъв, поне външно прилича, не съм сигурна в точните цифрички на модела, понеже не е вземан от Техномаркет:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09040531
Виж целия пост
# 5
Благодаря!   bouquet
И аз към тази марка съм се насочила.Ето това ми харесва,но малко ме притесняват дръжките: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09023484
Извинявам се на автора,че му обсебих темата! Confused
Виж целия пост
# 6
Мноооого удобна функция Grinning За един или два компресора така и няма еднозначно мнение кое е по-хубаво, тъй че ние предпочетохме един компресор и No frost на фризера. Хладилната част е с автоматично размразяване, така уж се запазвали свежи продуктите, а с no frost в хладилника много се изсушавали newsm78

При мен линкът се отваря..
Относно компресорите лично аз като предимства виждам: можеш да си нагласиш температурата на фризера независимо от хладилника /при сегашния ни хладилник когато задам по-ниска температура зеленчуците в хладилника ми замръзват /; размразяване -- изключваш фризера и размразяваш само него /хладилникът нали се саморазмразява/; ако не ползваш фризера просто го изключваш.
Виж целия пост
# 7
Аз заложих на 2 компресора и скипнах Ноу Фроста(нямаше ноу фрост с 2 компресора на Бош  Confused ). Освен това 2-та компресора предполагат и самостоятелно настойване на фризерната и на хладилната част. Освен това държах на динамично охлаждане на хладилната част. Ако се развали единия компресор можеш поне да ползваш другата част от хладилника/фризера.
Виж целия пост
# 8
Аз заложих на 2 компресора и скипнах Ноу Фроста(нямаше ноу фрост с 2 компресора на Бош  Confused ). Освен това 2-та компресора предполагат и самостоятелно настойване на фризерната и на хладилната част. Освен това държах на динамично охлаждане на хладилната част. Ако се развали единия компресор можеш поне да ползваш другата част от хладилника/фризера.

Сиренце, би ли казала кой е твоят модел. В сайта на Бош не намирам инфо за компресорите.
Виж целия пост
# 9
Ето този е, само че не е за вграждане. И е мнооого по-красив от вградените според мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Тъй де, те предимствата на двата компресора са ясни, но за мен лично предимството на No frosta е по-голямо Laughing Предпочитам да не размразявам фризера изобщо, отколкото да се налага да го изключвам и попивам и т.н. За изключването на едно от двете неща - не мисля. Винаги има какво да се сложи в камерата на хладилника, респ. във фризера. Не виждам вариант фризера да не се използва, освен ако става дума за ден, два, седмица максимум. За развалянето - всеки компресор в повече е потенциална част, която може да се развали. Ако се развали единия, така или иначе трябва да се поправи, няма как да караш дълго време без хладилник, нито без фризер.
*sve*,
защо те притесняват дръжките, много удобни ми изглеждат даже Peace
Виж целия пост
# 11
Моят е този и го избрахме преди всичко заради 2-та компресора  Hug. Със стария хладилник постоянно ми се случваше да намирам замръзнали домати и краставици в хладилника, заради общата настройка на температурата... Освен това, не ме притеснява размразяването на фризера, тъй като ми се случва толкова рядко, че даже не си спомням кога за последно го размразявах  Peace
Виж целия пост
# 12
Вие ме смайвате, какви са тези замръзнали краставици в хладилника... Нашият древен мраз дето изолацията му хич я нямаше и постоянно се образуваше конденз по горната му част и стените и се стичаше надолу по пода, никога не е правил такива номера. Нито хладилната част е замръзвала, нито камерата се е размразявала. С новия също нямаме такива проблеми newsm78
Виж целия пост
# 13
Какво размразяване, какви 5 лева   Laughing Размразява се според инструкциите в книжката веднъж годишно, ама като гледам няма да го огрее скоро, а и не мисля че нещо ще му стане на фризера. А и мога самостоятелно да го изключа,размразя и изчистя, а хладилника да си работи  Wink
Виж целия пост
# 14
Месечинка виторога ,дръжките на външен вид ми харесват,но трябва да се повдигнат и тогава да се дръпнат и ме притеснява да не би много да ги дърпаме по навик без да ги повдигаме и да ги повредим доста бързо  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия