Какво става пак в Стара Загора?

  • 2 728
  • 38
Опитите да ни уморят чрез земетресение явно се оказаха неуспешни, затова в момента пробват с други методи.  Mr. Green
Целият град е потънал в задушлива бяла мъгла със силен мирис на сяра.
Някой да има представа какво става?
Извинете, че ви занимавам с локалните ни неблагополучия, но това, което виждам и дишам, не ми харесва. Ама никак!  Close
Виж целия пост
# 1
нищо незнам   -нашия квартал не е в мъгла Thinking

ти от ст з ли си newsm78
Виж целия пост
# 2
Очевидно е! За да задава този въпрос!  Joy
Виж целия пост
# 3
Сутринта видях само , че вечния огън гори, но димът се стелеше на юг, ако вятъра го е завъртял пак към града..... на мен си ми мирише на пожар  Thinking
Виж целия пост
# 4
Очевидно е! За да задава този въпрос!  Joy


не  знаех Thinking
Виж целия пост
# 5
аз съм в центъра там не мирише нито има мъгла
 Thinking
Виж целия пост
# 6
Целият град бе потънал в бяла пелена и мирис на изгоряло В центъра може да не усещате заради постоянната смрад от уличното движение.  Thinking
В интерес на истината, започна да се разнася. Поне вече се провиждат полето и Телевизионната кула.
Виж целия пост
# 7
на изгоряло мирише,
и стига с тази сяра .... сега ще го прочете някой малоумен журналист и пак ще набедят прашеца за сяра.
Виж целия пост
# 8
Ами точно на сяра си миришеше, на изгорели въглища, ако знаеш как смърди печка на въглища.  Thinking
Доста силна миризма, ако не беше тя да ме подразни и да стана да затворя прозорците, нямаше да видя и смога.
Виж целия пост
# 9
РИОСВ не са измерили нещо да има. Да не е станал пожар някъде?
Виж целия пост
# 10
Да, усети се мирис на изгоряло, ама аз вече не обръщам внимание, при нас е такава пушилка от ремонта заради канализацията, че дори не му отдадох значение на това.  ooooh!
Виж целия пост
# 11
РИОСВ не са измерили нещо да има. Да не е станал пожар някъде?

Ха, те пък кога са измервали нещо, че и сега?  Laughing
Докато си изпият кафето, докато прегледат форума, докато пуснат няколко теми и то всичко ще се разнесе. Що да си дават зор тогава?  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
РИОСВ не са измерили нещо да има. Да не е станал пожар някъде?

Ха, те пък кога са измервали нещо, че и сега?  Laughing
Докато си изпият кафето, докато прегледат форума, докато пуснат няколко теми и то всичко ще се разнесе. Що да си дават зор тогава?  Mr. Green


много точно казано така е Peace
Виж целия пост
# 13
Около нас е чисто и мирише обичайно - кв. Градински. Мисля, че вече спряха да съобщават за обгазяванията. Ние попривикнахме, а и не знам дали някой още го вълнува.
Виж целия пост
# 14
пише, че горяло сметището: http://www.dnes.bg/article.php?id=71412
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия