Бременна съм и ме боли бъбрека-какво да правя?

  • 3 478
  • 16
Бременна съм и ме боли бъбрека-какво да правя?-Преди да забременея ме болеше  и ходих на лекар и той ми каза че имам песачинки както 40% от българите и ми каза да пия чай от мечо грозде и повече вода.Сега пак ме наболява и пия много вода, чая не и не знам да ходя ли пак на лекар или да изчакам да ми помине.Не ме боли силно,а само ме наболява и ми тежи.Дали не вредя на плода?
Виж целия пост
# 1
Консултирай се с лекар.
Аз направих бъбречна криза в 9ти месец, опасно е.
Виж целия пост
# 2
Аз съм чела, че често се получват инфекции по време на бременността.
Но, не е шега работата, така че най-добре потърси лекаря си!
Виж целия пост
# 3
За какво ти е да се чудиш в къщи и да се притесняваш?
Просто отиди на лекар, във форума не можеш да получиш диагноза и лечение.  Hug
Виж целия пост
# 4
Аз също като бях бременна в 7 месец имах проблеми с бъбреците,даже лежах в род. отделение една седмица,самото лечение  ми се губи като спомен,мисля май,че се разминах само със Спазмалгон на инжекции,но най-добре отиди на лекар.Иначе наистина е добре да приемаш много течности,биричка,ако има песъчинки да ги придвижват надолу.
Виж целия пост
# 5
В 3 и 9 месец имах бъбречна криза.
Най -добре се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 6
Аз също като бременна имах кризи,лежах в 7мия месец на системи в болница.
Най добре говори с лекар.
Виж целия пост
# 7
Просто отиди на лекар.  Peace
Виж целия пост
# 8
Ако просто те наболява от  време на време може да пиеш но-шпа. Аз имам същите проблеми, обикновено с повече вода и 1 хапче песачинката излиза и болката минава. Стигала съм 2 пъти до бъбречна криза и сега леко да ме наболи, почвам да се наливам с вода и си вземам хапче. Просто образувам песъчинки и това е. А  иначе относно бременността - от 5ти месец бях на но-шпа, спазмалгон и др. и така до края (само че ги пиех заради контракции). Дано да мине бързо и не се притеснявай!  Hug
Виж целия пост
# 9
Днес ходих на лекар и ми каза,че или съм стояла под климатик и съм настинала или изхвърлям някоя песачинка(най-вероятно според нея).Каза ми да пия много вода щом от водата ми минава и че мога да пия но шпа 1 таблетка ако усетя по-силна болка.Каза,че това че ме заболява през определен период от време означава че е тръгнала да излиза,но песачинката е като таралеж и където мине разкъсва и затова ме боли и може да имам и кръв в урината.Обясни ми че това че пия много вода е много добре(пречиствам организма от токсини и се намалява целулита) и че не задържам вода.
Виж целия пост
# 10
Добре е , че не е нещо наистина сериозно.
Виж целия пост
# 11
Днес ходих на лекар и ми каза,че или съм стояла под климатик и съм настинала или изхвърлям някоя песачинка(най-вероятно според нея).Каза ми да пия много вода щом от водата ми минава и че мога да пия но шпа 1 таблетка ако усетя по-силна болка.Каза,че това че ме заболява през определен период от време означава че е тръгнала да излиза,но песачинката е като таралеж и където мине разкъсва и затова ме боли и може да имам и кръв в урината.Обясни ми че това че пия много вода е много добре(пречиствам организма от токсини и се намалява целулита) и че не задържам вода.
А в кой месец си бременна?
Виж целия пост
# 12
3 седмица
Виж целия пост
# 13
3-та седмица,
че то може ли да се види бременност тогава
Виж целия пост
# 14
Планирана е.Ползвах ленти за овулация и знам точно кога е станало.2 теста показаха две чертички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия