Моля ви, препоръчайте личен лекар в 29-та поликлиника

  • 9 987
  • 13
Ами това е темата, преместих се, вече старата лична не ми е удобна и понеже юли се сменят личните лекари, сега е момента. Най-близката и удобна поликлиника ми е 29-та в Гоце Делчев. Да ми препоръчате личен лекар там, нямам претенции за специалност, може и общопрактикуващ. Само да е внимателен, отзивчив и отговорен. Да няма проблеми с направленията.
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Няма ли мами от Мотописта, Гоце Делчев и Борово с личен лекар в 29-та поликлиника?
Виж целия пост
# 2
Аз съм от там. Всички са един дол дренки
Виж целия пост
# 3
Кажи към кой си се насочила и аз ще ти кажа какви са ми отзивите.
Виж целия пост
# 4
Там е работата, че към никой. Преместихме се преди няколо месеца в Мотописта. Преди това бях в 3-та дкц при една много готина лична лекарка. Беше ми я препоръчала една приятелка, ама сега за 29-та нямам никой да препоръча  Thinking
Виж целия пост
# 5
Значи повечето както казвам са писари а не доктори. Май най-свестна ще излезе Цакова. Моля те само не се записвай при доктор Дакова. Тя е една възрастна. И просто тази ако мога да я нарека така докторка умори баща ми. Моя съвет е при Цакова, но да знаеш, че си пада малко темерут.
Всички бабички са при д-р Генов, но немога да кажа колко е добър щом преглежда по трима четирима човека наведнъж. Него го даваха и по телевизията. случая беше с едно младо момче дето беше починало.
Виж целия пост
# 6
Съвет остани си при твоя доктор щом си доволна. Защо ти е да го сменяш щом си доволна. Поне аз така мисля.
Виж целия пост
# 7
Съвет остани си при твоя доктор щом си доволна. Защо ти е да го сменяш щом си доволна. Поне аз така мисля.
Много ми е далече вече старата лична, 29-та е на 5мин пеш от вкъщи, 3-та е зад Дондуков  Confused
Твоят личен лекар в 29-та ли е? Кой?
Виж целия пост
# 8
Моя е д-р Цакова. И аз съм на пет мин. от тази поликлиника. Аз съм до 73 училище
Виж целия пост
# 9
Освен и аз да се пиша при нея, доволна ли си? Съвестна ли е? Обръща ли внимание? Как стоят нещата с направленията?
Виж целия пост
# 10
Абе какво да ти кажа дава направления, но нали знаеш в края на месеца са им кът. Ходи и по адреси. Общо взето рядко се виждам с нея, но от тези дето са там тя ми изглежда най подходяща.
Виж целия пост
# 11
Лошото е че има доста хора при нея да знаеш и се виси на опашка доста време. Така е обаче и при другите доктори. Пълно е с пенсии, пък и сега от както се взима за вс. белжка е още по страшно. Трябва да имаш търпение като ходиш в тая поликлиника.
Виж целия пост
# 12
Ти направо ме отчая... Има ли наблизо някъкъв друг медицински център? Със свестни доктори и да не се виси по 2ч за едно направление?
Все пак Гоцето, Борово и Мотописта, че и част от Стрелбище са към тази поликлиника не може да е толкова зле...
Виж целия пост
# 13
Незнам за др. такъв център. Два часа ако чакаш пак направо не си чакала нищо. Нали ти казвам това е мое лично впечатление от тази поликлиника. Затова гледам да не я посещавам. Обикновенно пращам майками както и в момента съм я пратила да ми вземе направление за очен лекар. Тя почва работа в 13:30ч.(Цакова) май и току що говорих с майками и ми каза че имало около 12 човека който чакат пред кабинета и. НВаправо си е ужас там. Плеценявай си сама
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия