Сервиз за бебешки колички?

  • 1 098
  • 4
Здравейте, много моля ако може да ми помогнете. Търся сервиз за бебешки колички. Количката не е купувана в БГ и е марка JANE.
Благодаря предварително  Hug
Виж целия пост
# 1
http://www.adria2001bg.com/

Това са вносителите. Би трябвало да могат да ремонтират. Обаче най-добре кажи, че количката ви е подарък и не пазиш документи. Аз имах лош опит с "Малечко" за една Лола, купена от чужбина. Първо казаха, че няма проблем да поръчат част, ама като казах откъде е, ме отсвириха директно. Пратиха ме при продавача Mr. Green Особено като чуха цената, в пъти по-нискла от тяхната...
Виж целия пост
# 2
 Hug Благодаря
Виж целия пост
# 3


Това са вносителите. Би трябвало да могат да ремонтират. Обаче най-добре кажи, че количката ви е подарък и не пазиш документи. Аз имах лош опит с "Малечко" за една Лола, купена от чужбина. Първо казаха, че няма проблем да поръчат част, ама като казах откъде е, ме отсвириха директно. Пратиха ме при продавача Mr. Green Особено като чуха цената, в пъти по-нискла от тяхната...

И в крайна сметка успя ли дас я ремонтираш?
Виж целия пост
# 4
При вносителите в БГ - не. Търсих части от Ибей Rolling Eyes
И стигнах до извода, че не бива да се казва откъде е, защото се ядосват, че не си си дал парите при тях. Ама Лола може да се купи за 300-500 лв от Англия. Тук е 750 #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия