Избор на наблюдаващ лекар

  • 886
  • 7
Здравейте момичета,
Много ми е приятно да се присъединя към вас! От една седмица знам, че съм бременна  Laughing
Сега обаче по цял ден седя и чета по форумите какво пише относно лекар наблюдаващ бременността. Проблема е, че преди година и 3 месеца в 7 седмица направих спонтанен аборт, като мисля можеше и да не се стига до там, ако лекарката при която ходих се беше отнесла малко по-отговорно и сериозно към ситуацията. Та по този повод съм много притеснена при кого да отида, особено сега когато съм отново в 7 седмица. Четох за 1 АГ и клиниката на д-р Щерев доста хубави неща, но все пак .... Моля, помогнете ми!
Виж целия пост
# 1
Има тема "Бял списък на лекари" и друга
"Черен списък на лекари"в Здравния. Но
и там няма да намериш единни мнения.
Някои хора са доволни от лекари, от които
други не са и обратното. При всички случаи
ти желая лека и безпроблемна бременност!
Виж целия пост
# 2
Има тема "Бял списък на лекари" и друга
"Черен списък на лекари"в Здравния. Но
и там няма да намериш единни мнения.
Някои хора са доволни от лекари, от които
други не са и обратното. При всички случаи
ти желая лека и безпроблемна бременност!

Много ти благодаря за бързият отговор и пожеланията azsa! Гледах ги тези списъци вчера, но пак се обърквам Embarassed
Виж целия пост
# 3
Пусни си темата в здравния справочник.
Лека и успешна бременност ти желая  Peace
Виж целия пост
# 4
Най-добре се ориентирай в коя болница искаш да раждаш и си избери лекар от там.
Лека бременност  Hug
Виж целия пост
# 5
Вземи под внимание белия списък на този сайт, момичетата са се постарали да го направят и има много полза от него. Аз по него си избрах лекар след серия от такива с непрофесионално отношение и съм много доволна! Моят избор бе д-р Власова, ще я видиш в белия списък на второ място! При нея няма да съжаляваш, но предполагам това важи за всички от белия списък!
Успех и хубава бременност и прекрасно здраво бебче!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Препоръчвам ти двете ми лекарки - д-р Красимира Жекова и д-р Елица Иванова - една ме изроди, другата ми води ЖК-то.
Виж целия пост
# 7
И аз препоръчвам д-р Жекова. Бременността
ми я следи д-р Братоева, но секциото ми
направи д-р Жекова. Всичко беше перфектно.
А и другите родилки в болницата бяха
изключително доволни от д-р Жекова.
Използнам случая да похваля и моята
лекарка-Йоли Братоева. Изключителен
професионалист, много внимателен човек.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия