бирена мая и кърмене

  • 16 068
  • 31
зддравейте , вече 4 месеца кърмя дъщеря си ,но имам едно запитване  да питам по-знаещите започнах да пия бирена мая за косопада и забелязвам ,че от няколко дни кърмата ми се увеличи , незнам обаче дали е противопоказно да пия  тези хапчета докато кърмя. благодаря
Виж целия пост
# 1
Препоръчва се за кърмачки, като хранителна добавка.
Виж целия пост
# 2
За следродилния косопад може и да не помогне, но няма да навреди на кърменето. Полезна и ценна хранителна добавка е.
Виж целия пост
# 3
  bouquetза бързите отговори, просто исках да бъда сигурна все пак
Виж целия пост
# 4
бирена мая???-става въпрос за онези куб4ета с които си месим тесто,нали,не нещо друго??? Rolling EyesИ кърмата увели4ава ли се от нея?
Виж целия пост
# 5
бирена мая???-става въпрос за онези куб4ета с които си месим тесто,нали,не нещо друго??? Rolling EyesИ кърмата увели4ава ли се от нея?
Не става въпрос за хлебната мая, бирената мая е хранителна добавка и според личните ми наблюдения има добър ефект върху количеството кърма.
Виж целия пост
# 6
Освен върху кърмата влияе добре и на кожата.  Peace
Виж целия пост
# 7
Пия я откакто родих, много съм доволна, за кърмата не забелязах да се е увеличила, въпреки че на флакончето си пише, че е и за това. Изобщо не вреди, напротив полезна е  Peace Майка ми ми е казвала, че едно време се е намирала само по бирените фабрики и то с връзки, много се е препоръчвала за кърмачки  Wink

labulgara има я в аптеките, питай за бирена мая, флаконче с таблетки, обяснено е как се пие, само дето мирише доста силно на бира  Wink
Виж целия пост
# 8
labulgara, бирената мая се продава във вид на таблетки, тази на кубче е хлебната мая. Не съм пробвала да си увелича кърмата с нея, но преди години я пиех с козметична цел и имаше невероятен ефект върху кожата, ноктите и косата ми.
Имайте предвид обаче, че от бирената мая най-вероятно ще ви се отвори вълчи апетит. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Бирената мая не само,че не е вредна за кърмещата жена,а е и препоръчителна при проблем с лактацията PeaceОсвен на косопада влияе добре и на нервата Laughing
Виж целия пост
# 10
И аз пиех бирена мая когато кърмех,смятам ,че помага.
Виж целия пост
# 11
зддравейте , вече 4 месеца кърмя дъщеря си ,но имам едно запитване  да питам по-знаещите започнах да пия бирена мая за косопада и забелязвам ,че от няколко дни кърмата ми се увеличи , незнам обаче дали е противопоказно да пия  тези хапчета докато кърмя. благодаря

Аз пиех чай от хмел докато кърмех. Имаше същия ефект, така че, предполагам, не си внушаваш.
Виж целия пост
# 12
А дали безалкохолната бира има същият ефект? newsm78 Доста по-приятно се приема и не забравям ,както с таблетките Laughing
Виж целия пост
# 13
А дали безалкохолната бира има същият ефект? newsm78 Доста по-приятно се приема и не забравям ,както с таблетките Laughing

Мечтай си Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 14
пиех бирена мая на СОМА на таблетки точно за увеличаване на кърмата  ефекта при мен беше много добър и незабавен , за мен това беше най-ефикасното средство за повече кърма , по-ефикасно от лактогонен чай
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия