Спирала Силвърлили

  • 2 115
  • 4
Здравейте  Hug
Гинекологът ми препоръча спирала Силвърлили. Обаче във всички аптеки, в които питах се опитаха да ми обяснят, че такова животно нЕма. Някой знае ли откъде мога да си я закупя и евентуално да сподели мнение за нея? С търсачката нищо съществено не излиза, а от сайта им чакам отговор повече от седмица. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
в София,търговски център Глобус,има аптека ,но не в самия център ,а магазинчетата отвън,който са.И моят гинеколог ми я препоръча,струва около 70лв.Прави се предварителна поръчка и до няколко дена я доставят.Пиши отзиви,ако си я сложиш,аз още не съм се престрашила
Виж целия пост
# 2
Ето малко информация за продукта.
Виж целия пост
# 3
Момичета, благодаря за инфото   bouquet
Сега пък листовката ме хвърли в размисъл. Досега не съм и предполагала, че спиралите имат размери  Thinking Май пак ще притеснявам доки. Иначе за страничните ефекти и възможни рискове се осведомих. Но то не ми остава голям избор като хапчетата ми влияят зле, а с презерватив не ми е приятно. Ще споделя после как е с тия спирали от ново поколение.
Виж целия пост
# 4
Спиралата е добра поне според мен.Аз си сложих октомври месец и не съм имала някакви оплаквания.Купих я от аптека до нас,като дадох поръчка и на другия ден я доставиха.Незнам да има номера,нито лекарката  ми ми каза ,нито в аптеката са ме питали.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия