Мнения и впечатления за 139 ЦДГ "Панорама" - филиал

  • 6 253
  • 15
Ще се радвам, ако споделите впечатленията и наблюденията си за филиала на 139 ЦДГ "Панорама". Днес се записахме там, но нямам никаква информация, дори не съм я посещавала. При записването директорката бързаше, малкият се разплака и не можах нищо да питам.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 1
и ние се записахме там на 25.05.2009г. излезе учителката която ще е на първа група представи ми се даде ми една листовка как да дадем детето за първи път на градина дойде и сестрата каза ми какви документи са необходими и секретарката (така мисля, жената при която се записахме) беше много любезна общо взето първото ми впечатление от персонала е отлично. вие от къде сте (може да се окажен заедно от септември)
Виж целия пост
# 2
искам да добавя че ние се записахме за централата не за филиала
Виж целия пост
# 3
и ние се записахме там на 25.05.2009г. излезе учителката която ще е на първа група представи ми се даде ми една листовка как да дадем детето за първи път на градина дойде и сестрата каза ми какви документи са необходими и секретарката (така мисля, жената при която се записахме) беше много любезна общо взето първото ми впечатление от персонала е отлично. вие от къде сте (може да се окажен заедно от септември)

Ами ние ще сме първа група във филиала. Казаха ми, че местата за централата вече са заети. Нищо не знам за филилиала, дори не съм ходила там, и затова ми се искаше някой, който има повече информация или вече посещава филиала, да разкаже. Вие не сте ли чували нищо?
Виж целия пост
# 4
Кажи по-точно какво те интересува?  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Ами общо взето стандартните неща - отзиви за персонала (особено учителките, които поемат първа група), различава ли се като база от основната сграда (не че знам много как е там), с какво работно време са и т.н. Странно, но наистина нищо не знам за тази ДГ.

Благодаря ти!
Виж целия пост
# 6
Персонала - аз лично съм доволна /с дребни изключения от някоя друга изцепка на лелята/.
Синът ми е втора група в момента, така че за учителките, които ще са на първа група не мога да ти кажа със сигурност какво е положението. Но от страничните ми наблюдения, мисля че са добри - почти всичките учителки са от "старата школа", т.е знаят какво и как да направят.  Simple Smile
Разлика в базата между двете сгради няма. Миналата година направиха основен ремонт - нова дограма, нови санитарни помещения и т.н. И двете сгради се поддържат добре. Имат хубави дворове - с много зеленина, цветя, дървета.
Работно време - от 7до 19 /ако не бъркам  Blush/.

Ако имаш още въпроси - свиркай.  Wink
Виж целия пост
# 7
Много ти благодаря  bouquet Сега ако споделиш и какви са дребните изцепки на лелите  Grinning За друго не мога да се сетя newsm78
Виж целия пост
# 8
до slastna - аз имах предвид дали сме се виждали някъде по градинките .. ние сме от люлин 9 м-н .... а колкото до филиала радвай се че сте приети дано там ти е удобно

Виж целия пост
# 9
Ами не знам дали сме се виждали. И ние живеем в 9-ти. Аз не съм контактувала с много с майки, а и нямам много време за разходки (работя от вкъщи и времето все не стига). Напоследък излизаме в двора на училището. Малкият кара една синя кола с педали. Това не пречи да се запознаем - може да се разберем нещо на лични.
Иначе много съм щастлива, че ни приеха! Добре че имам и свестни работодатели, та не ме уволниха. Не ми е много удобно (големият ми син учи в 56 и някой трябва да го води и него), но все пак разстоянията са близки и това не е проблем. Изобщо не се оплаквам  Grinning
Виж целия пост
# 10
Ще използвам темата, за да попитам дали някой знае кога започва учебната годива? Звъня от няколко дни в детската градина, но никой не ми отговаря. При записването ми казаха, че децата от първа група ще тръгват поетапно, но ми се иска да разбера кога? Ако някой знае нещо, поне кога администрацията ще се върне от отпуска, моля, да ми пише.
Благодаря!
Виж целия пост
# 11
От първи септември ще са сборни групи.Най-добре отиди на място в детската градина да се уточните кога след 15 септември ще тръгнете,за да си направите изследванията.
Виж целия пост
# 12
Чувала съм хубави неща за тази градина. Имам позната, която е учителка, но в централата. Та тя ми каза, че  1-ви до 15-ти са сборни групи, а на 15,09 започва уч. година.
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви! Аз междувременно се свързах с ДГ. Тръгваме на 14 септември.
Виж целия пост
# 14
здравейте,
сина ми също е записан в централата и сега ще е втора група. Днес звънях в градината и ми казаха, че учебната година започва от 14-ти.
Досега той не е ходил на градина и моля да споделите какво точно трябва да приготвя - дрехи, панофи, пижами - по колко чифта?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия