Евъргрийн Палас в Рибарица?

  • 3 430
  • 2
Има ли почивали в този хотел? Какво е мнението Ви? Доволни ли останахте?
Виж целия пост
# 1
С две думи - средна работа. Какво точно имам предвид - хотелът е супер - чист, поддържан, подреден, идеален басейн, тенис корт, детски кът, поляни за игра, хубави стаи и фамилни къщички. Мястото е у-ни-кал-но !!! Персоналън обаче, може да вложи малко повече старание - бавни, незаинтересовани сервитьори, масажистката супер непрофесионалистка, съвместяваща и друга (съвсем различна от масажист длъжност)закъсня с 10 мин за часа ми, яви се след като шефа и и каза, че ще помете рецепцията с нея  Confused и после ме претупа. Бяхме група от 20-25 човека с около 10 деца и събирането около масата  за обяд или вечеря и самото ядене беше супер изнервящо откъм обслужване, при положение, че бяхме дали предварително меню за подготвяне на салати, супи и мезета (в онзи парник на обяд си като в сауна, защо не включваха климатиците и имаше ли изобшо клематик така и не разбрах Rolling Eyes). В къщичките към хотела няма сешоари, което за х-л 4 звезди е недопустимо. Те май са към хотела, ама не точно, защото май са купени от хора и се дават под наем за нощувки. При нашето гостуване, един от компанията се наложи да го местят в 23 часа в друга къща, защото пияният собственик на тази, в  която го бяха настанили, желаеше да си я ползва, въпреки че е отдадена под наем на друг клиент за този период и заплашваше, че "ще ни/ги избие". Добре, че човека беше от ергените, защото аз с две деца твърдо щях да откажа да се местя в този касн час и може би щеше да се намеси полицията. Дано е било инцидент. Ако се абстрахираш от обслужването (аз лично не успявам), хотелът е прекрасен, но за тези пари може да вложат и повечко старание !

 п.с. мои снимки оттам можеш да видиш в сайта на децата ми в подписа
 
Виж целия пост
# 2
Бяхме там преди няколко дни - от 20 до 24 май, аз лично съм много доволна. Не сме спали в къщичка, бяхме в апартамент в хотела и смятам че определено си струва Wink Това че е чист, поддържан и т.н. потвърждавам с две ръце. По принцип бях чела теми за хотела и се бях наплашила от мнения за персонала, но поне ние не сме имали никакви проблеми, дори напротив. С изключение на инфантилната барманка от виенския салон, всички други много се стараеха да ни угаждат Wink Това което ми хареса е че тъй като аз обичам да спя до много късно, а закуската беше до 10 ч., сервитьорите от ресторанта всяка сутрин ни пълнеха две чиний и ни ги носеха в стаята. Друго - тъй като басейна им още не работеше, ходехме на плаж на един минерален басейн извън селцето, но нямахме плажни кърпи, просто помолихме на рецепцията за две и веднага ни дадоха. Това при положение че приятел на собственика си празнуваше два дни рожден ден там и беше страшна дандания и народ. То не бяха фойерверки, по едно време стреляха с пистолети, чалга до 2 ч., а такъв автопарк скоро не бях виждала, е, нагледах се  Mr. Green  Въпреки че целия ресторант беше зает за рождения ден, останалите гости на хотела си вечеряхме във виенския салон и бяхме нормално обслужвани. За мен определено хотела си струва, дори е едно от местата което обмисляме като вариант за сватбата ни.  Heart Eyes Препоръчвам стая или апартамент над басейна - гледката е незабравима.... Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия