След "спонтанен аборт" и кюртаж се оказа че съм бременна

  • 2 242
  • 5
Момичета незнам откъде да започна то доктори и чудо. В 9 г.с. прокървих сериозно и си мислех че всичко е заминало след преглед се оказа че вс е наред и че ми кърви левия яйчник.Аз съм с вдурога матка обърната и извита казаха ми залепена почти за гърба.Докторът ми каза няма страшно матка е спокойна кърви ти левия така че не се налага нищо ДА СИ ЛЕЖА. След 8 дни както ставам да лягам и като шурна една кръв немога да смогна да ида до тоалетната викам айде това е края.Веднга в болницата разказвам дежурния вика дай да видя превръзката нищо няма отивай и пий дуфастон викам скам д аме видите с ехограф той вика няма смиъл но казах ще си платя и се съгласи разбира се.Като водя и вика о то е заминала или сега се изхвърля спешно тр да кюртирам аз станах цялата кръв изплащих се за мен и в 00.20 посред нощ ме кюртираха с пълна упойка казвам му хубаво да огледа защото съм с двурога матка и преден път пак с мъртъв плод ме кюртраха през 10 дни 2 пъти.След престой си тръгнах.След 2 дни с обилно повръщане викам нещо не е ред отивам на лекар и се оказва че съм 11седмица и плода е жив оформен.ИЗТРЪПНАХ АМИ СЕГА НАКЪДЕ.След кюртаж слаба матка все пак упойки ако е увредено незнам какво да правя момичета полудях. мислех мислех и викам махам го и доктора ми поиска200лв защото вика вече е сериозно.и така през 3 дни ме кюртираха живо бебе ужасно е.Добре е че след 5 год.мъки забремянх и 2006 родих макар и осмаче си имаме една красавица исках да има братче и сестриче но уву кадърни доктори.внимавайте много на няколко доктори ходете преди да ви скопосват.
Виж целия пост
# 1
 Shocked
Ама то такива добри и кадърни доктори има , че никога да не ти се налага да ходиш

Съжелявам за това което ти се е случило , но не се отказвай от това да имаш още едно дете.Пожелавам ти следващият път по- добри и по-човечни доктори и накрая едно хубаво бебоче.
Виж целия пост
# 2
Направо изтръпвам като чета.И ние се доверяваме ма такива хора  да ни лекуват #Cussing out

Анита, пожелавам ти следващата бременност да завърши благополучно  Hug
Виж целия пост
# 3
Направо изтръпвам като чета.И ние се доверяваме ма такива хора  да ни лекуват #Cussing out

Анита, пожелавам ти следващата бременност да завърши благополучно  Hug
Подкрепям с две ръце Hug
Виж целия пост
# 4
Ужасявам се от такива лекари. Аз също съм с двурога матка, почти двойна. Трябваше 3 пъти да си загубя бебета, за да попадна на точния лекар специалист, който да ми види огромния септум в матката. Къде са спали другите  #Cussing out
Съжалявам за ужаса, който си преживяла и те съветвам да посетиш специалист, който да прецени структурата на матката. И ако е нужно да се отсрани преградата, за да можеш нормално да износиш следваща бременност.
Пожелавам ти успех  Hug
Виж целия пост
# 5
Боже, пак ли се прославихме. Ама то в Бургас по врачки и знахари ако ходиш май по добра работа ще свършат. Съжалявам много за случилото се.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия