Захранване със сирене

  • 9 912
  • 34
Здравейте, мамчета,

Бхте ли споделили как точно захранихте със сирене? А след това с какво ястие го предлагахте освен с попара? Колко пъти седмично и в какво количество? Благодаря
Виж целия пост
# 1
На 7-8 месеца дадох (към края на 7ми месец), почнах с козе сирене, после и краве. Освен в попарата, може в зеленчуковото пюре в 12.00ч.

Самото захранване - съвсем малко в началото, просто да опита за вкус, постепенно увеличих дозата.
Виж целия пост
# 2
ЛУРДЕС,

А до колко стигна?
Виж целия пост
# 3
ЛУРДЕС,

А до колко стигна?

Като количество ли? За попарата и за пюретата - една сравнително малка бучка. На око го режа сиренето, тъй да се каже. Rolling Eyes
Бях чела някъде (тука из форума Simple Smile), че не трябва да се прекалява със сиренето, защото може да натовари стомахчето. Затова го давам предпазливо, не прекалявам. Забравих да напиша в предния пост - сиренето го кисна, за да не е солено. Peace
Виж целия пост
# 4
Захраних с попарата към осмия месец.Слагала съм в последствие и в пюретата,в юфка,в кус-кус,в някои супи.....като количество - колкото кибритена кутийка.
Виж целия пост
# 5
захраних със сирене на 10 месеца, колкото грахово зърно, после с всеки ден увеличавах количеството до достигане на размер кибритена кутийка  Wink давам го с попара, кус кус, натрошено в картофено пюре и т.н.
Виж целия пост
# 6


 Когато захранваш дай два дни по съвсем малко.След това дозата в попарата би трябвало да е сирене колкото кибритена кутия, масло колкото нокътя на малкия ти пръст и два сухара.

  Давам сирене почти всеки ден в макарони, овесени ядки, попара, грис и зеленчуково пюре.
Виж целия пост
# 7
с попара и с кус-кус
Виж целия пост
# 8
Сирене дадох за първи път около 11тия месец,искиснато във вода.
Виж целия пост
# 9
За първи път дадох на около седем месеца и половина, когато захраних с глутен и правех попара. Към годинката вече ядеше около 50 грама на ядене. Слагала съм му и в супите и в пюретата.
Виж целия пост
# 10
За първи път сирене дадох на 8 м, първо по малко и после увеличих. Сега и давам да си яде само сирене или с звездички.
Виж целия пост
# 11
Сиренето въведох с попарата в началото на 7-я месец. И в началото, и сега, слагам по една бучка, колкото орех(така се изразява педи Simple Smile). В момента, освен в попарата, слагам сирене и в овесените ядки с АМ. В пюрета не съм слагала Peace
Виж целия пост
# 12
Въведох с попара в 7 мия месец изкиснато.Първите дни малка бучка след това увеличих.
Виж целия пост
# 13
В началото на седмия месец заедно с попарата. От началото давам краве сирене на Маджаров, изкиснато, за да се обезсоли. Започнах направо с количестовото за попара - бучка колкото кибритена кутия.
Виж целия пост
# 14
В началото го дадох с попара, после съм го прибавяла към пюрета или супа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия