Не ви ли омръзна

  • 4 471
  • 110
Абе хора...
Малко ли ни натоварват всички медии
с постоянната дивотия която става в държавата
та и тук.
Телевизия,радио,печат...всички се надпреварват да
бълват човешки трагедии във HD формат.
Чудя се що за перверзно удоволствие се изпитва
от всичката тая кръв която се пролива в държавата
та и във форума се обливаме ежедневно с нея.
Виж целия пост
# 1
  Жизнерадостен профил.
Виж целия пост
# 2
И аз тва казвам. Дайте да си говорим за некви по-секси неща
Виж целия пост
# 3
Доценте,

Понякога е по-добре човек да замълчи. Така хората ще го сметнат и за по, хм, умен.
Виж целия пост
# 4
Доценте,

Понякога е по-добре човек да замълчи. Така хората ще го сметнат и за по, хм, умен.

И аз това казвам.Да се замълчи,не да се тръби.
Виж целия пост
# 5
Не ме разбра.
Нейсе, няма значение. Енджой.
Виж целия пост
# 6
Има разлика между това да си чешеш просто езика с хорските трагедии и от чисто човешкото желание да споделиш ужаса и шока. Да съпреживееш болката.
От ужаса, шока и болката ми омръзна. Имаш ли някакво решение? И колко бруто трябва да говоря за секс и смешки, за да не изпадам повече в тези състояния, когато нещо наистина ме трогне и потресе? Thinking
Виж целия пост
# 7
И на мен ми се ще от време на време да се сещаме и да споделяме/обсъждаме хубави , добри новини  Grinning а тях ги има просто от тъмните очила не ги виждаме добре  Sunglasses жалко за което  Confused



*споделям някои горни мнения  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз пък се чудя какво ли изпитват
близките на всички пострадали
ежедневно, четейки и слушайки
ежеминутно навсякъде за трагедията си.
Кръстя се дано никога,никой от нас
да не разбере.
Виж целия пост
# 9
И аз тва казвам. Дайте да си говорим за некви по-секси неща
Върнали сме се. Споделете.  Embarassed
Виж целия пост
# 10
И аз тва казвам. Дайте да си говорим за некви по-секси неща
Върнали сме се. Споделете.  Embarassed

Е Споделих вече
Виж целия пост
# 11
Ако говорим чисто рационално, трагедиите предизвикват по-голям интерес дори от секса.
Ако вмъкнем човещината, наистина по-добре е понякога човек да замълчи.  Силно се надявам темата ти да бъде заключена. В ден на такава трагедия. Отщяха ми се шегите.  
Виж целия пост
# 12
Ако говорим чисто рационално, трагедиите предизвикват по-голям интерес дори от секса.
Ако вмъкнем човещината, наистина по-добре е понякога човек да замълчи.  Силно се надявам темата ти да бъде заключена. В ден на такава трагедия. Отщяха ми се шегите.  
Именно.
Виж целия пост
# 13
Ако говорим чисто рационално, трагедиите предизвикват по-голям интерес дори от секса.
Ако вмъкнем човещината, наистина по-добре е понякога човек да замълчи.  Силно се надявам темата ти да бъде заключена. В ден на такава трагедия. Отщяха ми се шегите.  

А защо не се прави.
Виж целия пост
# 14
Ае, стига писа!
Трагедия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия