магическото алое

  • 784
  • 4
Здравейте,
искам да споделя с вас как успях с помощта на един продукт с алое , да подобря здравословното състояние и имунитета на детето си.
Тя е на три години и боледуваше често - определено проблем на имунната система.По препоръка на фармацевта от кварталната аптека си закупих този продукт - AloeveraSlurp!на Зукари -  нова за нашия пазар италианска фирма.  Сокът се оказа приятно подсладен , не предизвиква кариеси,съдържа парченца алое и най-важното дъщеря ми  го хареса.Вече съм убедена, че благодарение на активните натурални съставки ,както и на свойствата на самото алое, за което всички сме чували, детето ми се чувства добре, жизнено е и има възможност да прекарва повече време в игри с другите деца. Simple Smile В аптеката видях, че има и други продукти от серията алое на фирмата, но са предназначени за възрастни.Ако някой е ги е използвал  или е чувал мнения, моля споделете!Аз смятам да опитам единия от тях - за по-добро общо състояние.  Simple Smile Но искам и други мнения .Пишете!
Виж целия пост
# 1
Зукари, айде стига с тая пропаганда.Тук алое, там антицелулитни кремчета, да не сме вчерашни! Ако са толкова добри, да се рекламират в медиите, тук ние се говорим по женски Crossing Arms
Виж целия пост
# 2
Аз споделям. Всеки решава за себе си.Важно е да има информация.А в медиите се рекламират и достатъчен брой боклуци.  Sad
Виж целия пост
# 3
Здравейте!

Аз съм ползвала доста продукти с алое, но на друга фирма - Форевър Ливинг май беше.От някои съм доволна, от други - не особено.Но чак пък "магическо" не мога да кажа.Пък и на вкус е ... Sick
Виж целия пост
# 4
Ето тема, в която може да пишеш да обмените информация:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380223.0
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия