Изведнъж отказа биберона

  • 1 279
  • 19
Здравейте мами,имам следното питане,сина ми е на 10 месеца,изведнъж вчера,като го сложих да спи на обяд не пожела да си лапне бибата newsm78и съответно не можа и да заспи....рева доста и накрая го вдигнах от леглото.След обяд се повтори случката,само че този път след 10 минутен рев заспа....за малко Confused.Вечерта...о ужас отново рев и отново не иска биберона,същото и през ноща на няколко пъти.В момента отново е в леглото си и плаче много жално.Само да вметна,че той не смуче биберон по принцип,само с него заспива,след което го изплюва.И сега какво да правя,може би това е идеалния момент да махнем бибата,но как да го науча да заспива?Няма нищо в устата,до колкото мога да видя и се храни нормално,пие и водичка...
Давайте идеи,че не мога да го слушам...как жално вие милинкото Sad
Виж целия пост
# 1
А да не би да е прегризал биберона и това да го дразни, т.е. да не го е отказал, а да не му харесва? Иначе ако го е отказал, но реве, моята тактика беше малко по-груба  Mr. Green - оставям да реве до изтощаване и толкоз.
Виж целия пост
# 2
Удобен момент,за да я откажете Simple Smile
Ще плаче отначало,но после нощите стават по спокойни.
Виж целия пост
# 3
При нас така се получи ,но аз я махнах.Разнасях го на ръце ,возех го в количка и свикна за ден-два без биба.
Отначало се плашех как ще се научи да заспива без нея ,но се научи много бързо.След това за нула време спря
да пие от шише-пиеше от чашка със силиконов накрайник ,после я прегриза и минахме на пластмасова.
Период е ,ще отмине.Ако имате люлка ,полюлей го ,за да се унесе..
Виж целия пост
# 4
Чудесно че сам се е отказал от бибата, няколко дни ще ви е трудно, но ще свикне. Лягай с него, гушкай го...
Виж целия пост
# 5
Мисля, че сега е момента да забравите за биберона . Малко гушкане ,доакто заспи няма ли да помогне
Виж целия пост
# 6
Наистина сега е момента ,в който ще може по лесно да отвикне от бибата.После ще е доста по трудничко .
Мрънкането/сърденето ще отмине!!!
Виж целия пост
# 7
Аз пък си мисля, че му никнат зъбки и го дразни биберона. Синът ми имаше такъв период.
Виж целия пост
# 8
Използвай случая да го отучиш от бибата. Ще пореве няколко дни и толкоз.
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви момичета Hug
не е проблема в биберона...имаме няколко еднакви и са си съвсем наред,може би са зъбки...струва ми се,че 3-то зъбче отдолу прозира...както и да е,няма да му я давам повече.Надявам се бързо да свикне Peace
Виж целия пост
# 10
...както и да е,няма да му я давам повече...
най-добре Peace
И ние като Вас само за заспиването я използваме ама си я търси и не иска даже да легне без нея ooooh!
Виж целия пост
# 11
Ех, кога ли и моето хлапе ще се откаже сама от биберона Whistling.
Не му го давай повече. Ще пореве, пореве и като види, че биберона го няма ще започне да спи без него Peace.
Виж целия пост
# 12
Удобен момент да се откаже от биберона.
Виж целия пост
# 13
Явно, че нещо го дразни - може да са зъбки.
И моята дъщеря заспива с биберон, но ако по-нервна го плюе и заспива с мрънкане.
Виж целия пост
# 14
добре е,че детето само се е отказало
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия