Изчисляване на локално парно

  • 7 124
  • 5
Искам да попитам дали има някой който сам да си е изчислил всичко необходимо за направата на локално парно.Дадохме проекта на къщатата да ни изчислят парното за киловатите на горивната камера за вс необходими радиатори и т.н. но те само увъртат и така ни бавят.А искаме да купуваме материалите да го слагат за да могат майсторите да измазват стаите.
Ще съм благодарна за всички съвети   bouquet
Виж целия пост
# 1
При нас баща ми изчисли какво ще трябва! Справи се е перфектно, между другото!
Но не е за хора, които не разбират. Във фирмата, от която купувахме котела мъжа беше страхотен специалист и като погледна чертежа внимателно също каза, че е ОК.
Ако има значение фирмата е Рувекс. Доволни сме много!
http://www.ruvex.bg/
Виж целия пост
# 2
А баща ти как точно ги изчисли , в смисъл как прецени точно колко киловата да е котела и колко големи радиатори ви трябват.
Виж целия пост
# 3
А баща ти как точно ги изчисли , в смисъл как прецени точно колко киловата да е котела и колко големи радиатори ви трябват.
Нямам идея как  ги е изчислил. Инженер е и явно разбира нещата.
Вчера докато подреждах разни хартии му открих сметките. освен довечера да ги снимам и ако ви се занимава и можете да намерите някаква логика в  написаното да ги погледнете.

Мисля, че киловатите на котела се изчисляват в предвид каква площ ще се отоплява.
Довечера ще разпитам мъжа ми и ще дам по-адекватна информация, че сега сигурно изглеждам като блондинка!  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Много ще съм ти благодарна ако успееш да направиш това   bouquet
Виж целия пост
# 5
Сканирах листовете с изчисления на баща ми. Ще ти ги пусна на лични!
Каза, че при изчислението се взима впредвид- кубатура, изложение, прозорци и прочие. Ако не сте наясно по-добре да се обърнете към специалист.  Peace
Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия