Майска диета

  • 1 179
  • 6
Май малко мина ама все пак ...

Майска диета
Виж целия пост
# 1
Това си е доста ядене бе, к`ва диета Naughty
Нищо лично Hug
Просто не става за мен
Виж целия пост
# 2
Това не е диета а охранване.Как на закуска само 2 сандвица или макарони със захар и сирене. Shocked
Виж целия пост
# 3
Това не е диета а охранване.Как на закуска само 2 сандвица или макарони със захар и сирене. Shocked

Даже и пет сандюфчета мога да навлека Mr. Green
И за десерт сладолед с ягоди Hug
Виж целия пост
# 4
Всъщност в тази диета се набляга основно на принципа - Закуската изяж сам, обяда раздели с приятел, а вечерята дай на враг Peace Като гледам ми се струва напълно възможно да се отслабне с такъв тип хранене Peace
Разбира се лично аз бих сменила салама сутрин с няколко къса филе или печено месо.
А макароните със сирене и захар Confused бих направила със сос арабията, при това не пържен, а леко задушен Peace Иначе като цяло изглежда симпатично това режимче... Може да се пробва Peace
Виж целия пост
# 5
И аз мисля като Асенцето Peace
Диетата си я бива и вероятно бих се навила да я пробвам. Искам да питам автора на темата има ли такива, които са правили тази диета и са свалили въпросните 3-4 кг. за една седмица, койо е и периода на диетата? И защо само една седмица, не може ли например 14 дни да се направи тази диета Thinking
Виж целия пост
# 6
Каква диета салам,луканка,маргарин,конфитюр,попара със сирене...................,ако някой я е правил да каже,но не вярвам да има.

Колкото и да не ви се бярва закуската не трябва да е мазна и калорична колкото 2 нормални хранения за деня.Всичко за закуска е в прекалени количества,няма никаква качественост на храната.И въобще що за човек я е измислил и я е нарекъл диета за отслабване.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия