Хотел Амфора Слънчев бряг

  • 6 790
  • 23
Здравейте!Някой почивал  ли е в този хотел или чували ли сте нещо за него?Цената за all inclusive e доста добра.Ще се радвам,ако някой сподели!
Виж целия пост
# 1
Единствено знам къде се намира. На самия вход на Сл. бряг, по-близо е до Несебър, отколкото до Сл. бряг.
Виж целия пост
# 2
Аз писах тук преди май 2-3 седмици, направо си копвам поста:

Миналата година бяхме там. Общо взето е добре. Те са заедно с Империал 4*. За деца е страхотно има много голям двор. Не бяхме на all inclusive, а само със закуска. Беше доста богата. Неудобството е, че в по голямата си част влизаш в стаята по едни външни стълби и коридори. Малко са поотъркани стаите, но са добре. Имаше програми вечер, но ние нацелихме и световното по футбол и е ясно, че само това се гледаше. Плажа е много близо, но се плаща допълнително, май 12 лв. беше за чадър масичка и два шезлонга
Тази година съм пак там от 8.06, но в Империал
Ако се интересувате повече - питайте
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти за отговора!Аз вече резервирах за all inclusive,остава само да платим тия дни.Използвам отстъпка от 15% за ранна резервация.По принцип цената е доста приемлива в сравнение с другите хотели,така че ми е ясно,че няма да е супер лукс.Важното в нашия случай е храната да е добра и да е интересно за децата.Би ли ми писала,дали стаите са с климатик.Някъде четох,че имат,на друго място пък пишеше,че нямат.Шумно ли е през деня и вечер,има ли някои по-закътани стаи,които бих могла да поискам.Има ли вътрешен басейн? Simple SmileМного май ми станаха въпросите....но ако не те затруднявам,моля,пиши.А пък ако искаш да споделиш някои други подробности,ще се радвам да ги прочета Hug
Виж целия пост
# 4
А и да попитам още нещо-как го резервирате този хотел: директни или чрез фирма?
Виж целия пост
# 5
Аз ходя всяка година на конференция там и чрез фирмата организатор става резервацията,  но пак си минаваме през хотела. Изпратиха ни проформа фактура, като преведох парите - оригинала.
А сега де, дали имаше климатик  newsm78. Някакви спомени имам, че бармана на платения бар ни казваше, че ако си платиш ще ти сложат, за по-точно ще питам мъжа ми довечера. Бяхме началото на юни и не беше необходим тогава.

Тихо е от гледна точка на коли, комплекса е ограден и е последен към морето

Иначе има хубаво басейнче с детска секция може да се ходи и в басейна на Империал.
При нас в началото имаше една голяма група руснаци и беше голямо викане и пеене по цяла нощ. Заминаха си и всичко се успокой. Бяхме точно над входа, то е ясно там са и баровете Joy
Поискай стая в дъното, с изглед към морето или поне да е натам, по - далеко е от бара Wink
Имат и снаксове през деня, но не съм ги пробвала.
Хубаво е, от вътрешната страна има голям двор.

Има влакчета точно от входа на Амфора до центъра на Слънчев бяг и до Несебър. Голяма радост е за децата.

Плажът е много хубав, няма водорасли
 
Ако се сетя нещо пак ще пиша Hug

А, нали ще ходим от 08.06  и ще разказвам пресни спомени  Hug
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти и непременно пиши като се върнеш Simple SmileПриятно изкарване!
Виж целия пост
# 7
Ще видя дали има климатици.
Мерси, и снимков материал ще покажа
Виж целия пост
# 8
Jerry F и аз имам нужда от повече инфо за този хотел. Колебая се между Амфора и Магнолия в Албена. Почивали сме 3 години в Албена и ни се иска нещо по-различно, но се притеснявам да не останем разочаровани. Това което си написала ми дава кураж да рискувам  Grinning. За нас е важно стаите да са чисти, храната да е прилична и да има хубав басейн.
Виж целия пост
# 9
То това, че  Слънчев бряг е много застроено е ясно.
Басейна е хубав, но беше със студена вода. Всяка вечер го чистеха
Другото, което написах, че съм била само на закуска, а тя беше доста добра.
Не съм била в Албена и нямам база за сравнение, нито с курорта, нито с хотела.
Хубавото на Амфора е, че не е само хотел, а си има и голям двор
Ето тук има снимки
http://www.imperialgroup.bg/documents/documents.php?category_id=75
Стайте са добри, това което не харесах беше, че мокета беше поолющен малко.
Чистеха ги всеки ден и сменяха кърпите.
За нас с мъжа ми беше идеално, но бяхме без деца. В смисъл, че не съм запозната със забавленията
Като се върна на 13-14.06 ще пиша дали има промяна някаква
Виж целия пост
# 10
Миналата година юли месец бяхме за 2 дена в хотел Амфора.  Както е казала и Jerry, намира се в началото на Слънчев бряг, от страната на Несебър. На мен лично много ми хареса разположението на хотела - не е в голямата лудница на самия курорт, а и е страшно близо до плажа - просто пресичаш дюните и си там! Морето е идеално за малки деца, плитко е доста навътре. С влакчето ходихме до стария Несебър и до централната част на Сл.бряг.  Климатици не знам дали има във всички стаи, нашата нямаше. Беше в дъното на коридора и беше тиха , а и имаше частичен изглед към морето,  ето  и към двора .  И няколко снимки от дворчето - вляво е Амфора, а отсреща Империал  , снек-бара, игрището, басейна, детската част, морето.
Храната в ресторанта беше много разнообразна, на мен лично основните ястия ми бяха повече  ориентирани като вкус към чуждите туристи, но в никакъв случай не мога да кажа че е била лоша храната. Крем брюлето беше страшно вкусно, а и всичко беше прясно поднесено и приготвено! Има и детски столчета за хранене! Алкохолът както в певечето all incl. - български, а безалкохолните и бирата - от машинки. Следобед на снек-бара имаше пица, картофки, сладолед.
Дано да съм била полезна!
Виж целия пост
# 11
Здравей,steff77!Това,което си писала,ми звучи добре.Аз вече резервирах за юли.Надявам се да ни хареса.Искам да те попитам,има ли детски кът с парзалка и други неща.На една от снимките на хотела се вижда нещо подобно до басейна,но пък никъде не е споменато.Разгледах и твоите снимки,да ти е жива и здрава мъничка,честит празник на нея и всички дечица!
Виж целия пост
# 12
no4a, да , има детски кът с пързалка с пясъчник до детския басейн! Приятно  изкарване на почивката, и да пишеш после! А може и Jerry F  да се включи с по-пресни отзиви!
Виж целия пост
# 13
  bouquet
Виж целия пост
# 14
Ето ме, върнахме се.
Амфора не беше отворен. Днес щяха май да го отварят и чакаха 800 гости  Shocked

Но заради Империал работеше ресторанта и снек бара. На закуската забелязах, че има повече плодове. Иначе всичко си е като миналата година.
Ето малко снимки
http://www.tanjai.snimka.bg/album.php?album_id=388557

Цените са като миналата година - плажа 12 лв., влакчето 3 лв., по заведенията също цените си бяха миналогодишни.
Климатици имаше на някои от стайте, но на повечето нямаше.
Ако се сетя за нещо важно ще пиша
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия