Козметичните продукти на Алдо Вандини и Лаура Вандини - отзиви

  • 4 358
  • 9
Понеже съм си един Индиана Джоунс в пола и все откривам разни отдавна открити от другите и вече позабравени неща, та да ви питам: ползвали ли сте продукти с тези марки? Онзи ден в Бонжур-а, като си купих душ-гел на Бетина Барти, ги видях и някои от тях много ми допаднаха като аромат. Като цена са също поносими /7-8 лв. - за един продукт/, а една от сериите на Алдо Вандини е специално за чувствителна кожа /душ-гелът е без сапун, поне така пише/. Вече се "запознах" със сериите в съответните сайтове, сега ме интересува практическата страна на въпроса.
Не че ще хвърля прекрасно ухаещия душ-гел "Ванила" и ще рипна да купувам нов тутакси, но - в перспектива. Обичам да мисля в перспектива Laughing
Благодаря Ви!
Виж целия пост
# 1
И аз съм хвърлила око отдавна на продуктите от тази серия, но още нищо не съм изпробвала Tired, ще следя темата за отзиви. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Само да отбележа, че двамата Вандини произвеждат поотделно, не са фамилна марка Simple Smile Затова ме интересуват отзиви за продуктите и на двамата.
Виж целия пост
# 3
Аз да дам малко информация от кухнята понеже работя във фирмата вносител на тези продукти. Те са производство на концерна Ман енд Шрьодер - Германия и са много добри продукти. Наистина са си произведени в Германия, а не като повечето продукти на нашия пазар в някоя източно европейска държава със съмнително качество. Същия концерн произвежда и масовите серии продукти за коса и тяло Оверса и Дюлгон /ако сте чували за тях/. Аз лично съм си взимала от Оранжевата серия Лаура Вандини душ гел и пилинг за тяло - много съм доволна. За Алдо Вандини чувам доста добри отзиви, а и показателно е, колко често зареждат магазините Бонжур в цялата страна. Ами това мога да кажа  Grinning
Виж целия пост
# 4
Злато си ти, Джулиана, а не просто Мама-поет  love001
Благодаря ти за информацията, ще помисля върху това следващия ми душ-гел да бъде на Алдо Вандини - за чувствитена кожа. И като аромат ми допадна, като го гледах и душих оня ден. На "Оверса" съм виждала шампоани, ама моят случай с шампоаните е много тежък, та няма да рискувам.
Виж целия пост
# 5
Ползвам Лаура Вандини от 5 години, сега след като похвалихте  Бетина-та, може и да пробвам от тях. За Лаура Вандини съм се спряла на Муск, но аз по принцип си падам по по специфичните и тежки аромати. Има от всичко в серия - шампоан, душ-гел, боди лосион и дезодорант.Много са трайни и както казах по-горе аромата е специфичен, не мога да го сбъркам с друго.
Виж целия пост
# 6
Аз да дам малко информация от кухнята понеже работя във фирмата вносител на тези продукти. Те са производство на концерна Ман енд Шрьодер - Германия и са много добри продукти. Наистина са си произведени в Германия, а не като повечето продукти на нашия пазар в някоя източно европейска държава със съмнително качество. Същия концерн произвежда и масовите серии продукти за коса и тяло Оверса и Дюлгон /ако сте чували за тях/. Аз лично съм си взимала от Оранжевата серия Лаура Вандини душ гел и пилинг за тяло - много съм доволна. За Алдо Вандини чувам доста добри отзиви, а и показателно е, колко често зареждат магазините Бонжур в цялата страна. Ами това мога да кажа  Grinning
аз пък бях фенка на един лосион за тяло на Дюлгон (с какаово масло май беше), опаковката беше от 400мл и си я ползвах дъъъълго, миришеше много приятно и трайно, чак брат ми стана фен и си купи. Дезодорантите също миришат приятно, но нищо друго от серията не съм пробвала (а всъщност дали го има още този лосион на пазара  newsm78)
Виж целия пост
# 7
Дезодорантите също миришат приятно, но нищо друго от серията не съм пробвала (а всъщност дали го има още този лосион на пазара  newsm78)

Да, има го. Също така много хубав е и с мед и мляко. Препоръчвам и детския който е за коса и тяло - много е хубав Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Мога да дам отзиви само за млеката за тяло на Лаура Вандини - ползвала съм бялото и оранжевото.Синьото не ми хареса като консистенция. Мисля, че беше по-скоро като лосион, а моята кожа е суха и имам нужда от нещо по гъстичко. От белия останах мноого доволна като аромат и като действие. Кожата ми ставаше страхотно мекичка от него, НО Thinking явно всяко нещо си има недостатъци. Прекалено е гъст или и аз не знам как да се изразя, но се разнася доста трудно. Аз винаги бързам, като се мажа и с това мляко се видях в чудо. Доста време и размазване ми трябваше, докато се намажа цялата. Така че следващия път си взех да пробвам оранжевия, който се води лосион, но не е толкова течен - като за лятото. От него също съм доволна, но не толкова,  колкото от белия. Смятам, че е по-скоро сравнително добър, но не и нещо кой знае какво. Сега обаче съм се запалила по млеката за тяло на Ив Роше.  GrinningВзех си този с ванилията и съм страшно доволна. Не знам дали всички са с една и съща консистенция, но този ми е идеален за сезона. Хем ми става мекичка кожата, хем мирише страхотно. bowuu
Виж целия пост
# 9
имам 2 душ гела на Dulgon и стягащ лосион за тяло. душ геловете миришат наистина страхотно, а от за стягащия лосион - ще видим след редовно използване Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия