2D ЕХОГРАФ

  • 2 621
  • 29
Здравейте, може би се повтарям, но не успях да намеря отговор на въпроса си, за което се извинявам предварително.
Въпросът мие може ли на обикновен ехограф, не 3-4д, да се види колко тежи бебока, тъй като до сега лекаря, който ми води бременността никога до сега не ми е казвал, само когато бях на 4д миказаха. Вече съм в 7 месец и ми е важно да знам колко тежи бебока.??????
Виж целия пост
# 1
Ми може разбира се.Плюс -минус.Колко е дълго,обиколки и т.н.Но знай,че не винаги е точно,понякога се срещат големи разминавания.
Виж целия пост
# 2
Благодаря, незнаех дали ехографа му може да ги смята тези неща, пък и доктора ми не е много словоохотлив и за това, разчитах на 4d ехографа, но вече ми е неспокойно и искам да знам повече подробности и без това ходя само по 1 път в месеца на консултация и до сега съм била 2 пъти на 4д ехограф където излиза всичко.
Виж целия пост
# 3
Може естествено , но не знам дали ти е известно че ехографите дават само приблизителни стойности , а освен това по един път месечно да те гледат е напълно достатъчно .
Аз не разбирам обаче какво точно те притеснява .
Лека бременност .
Виж целия пост
# 4
Разбира се, че може. 2Д и 3Д ехографът дават една и съща информация. Разликата е в образа, който се вижда. За лекарят в все едно дали ще те гледа на единия или на другия.
И при двата обаче са възможни отклонения в измерванията.  Peace
Виж целия пост
# 5
Може Peace
Виж целия пост
# 6
Може,2Д и 3Д дават една и съща информация.
Виж целия пост
# 7
Лекарката, която ми следеше бременността, ми каза колко тежи чак в девети месец. Гледаше ме на обикновен ехограф. Предполагам, че преди това не е от особено голямо значение, затова не казват.
Виж целия пост
# 8
На мен док ми каза,че няма как да се измери колко е дълго цялото,а само от главата до опашната кост.И на мен не ми е казвано колко тежи.Мислех,че на тези ехографи не се разбира,но щом може другия път ще настоявам да ми се каже Wink
Виж целия пост
# 9
И аз вчера бях на преглед с обикновен ехограф и док ми каза само дължината, а за грамажа чак вкъщи се сетих, че не съм питала. Не че е от съществено значение, ама нали съм си любопитна  Blush
Виж целия пост
# 10
Може, друг е въпроса дали има смисъл толкова рано. На мен ми казаха като влязох в деветия месец. Преди това ми е било достатъчно да знам, че си отговаря на седмиците и няма нещо притеснително.
Виж целия пост
# 11
Може, разбира се, само че мерките са много относителни. Като ме приеха да раждам изкараха беба 3100, а тя се роди 4 кг.  Wink
Виж целия пост
# 12
Може, разбира се, само че мерките са много относителни. Като ме приеха да раждам изкараха беба 3100, а тя се роди 4 кг.  Wink


Важно е също и  доктора колко разбира  ,като гледа  на ехографа . Макар, че теглото е приблизително  и е нормално да има отклонение , но не по кг .
Виж целия пост
# 13
Естествено,че може Hug
Виж целия пост
# 14
Естествено,че може,на мен всеки път ми казва
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия