продължителен и оскъден менструален цикъл

  • 12 909
  • 10
Здравейте!
Имам проблем и търся съвет. Вече си записах час при лекар, но все пак.
Този месец ми дойде точно на датата- 15,05, но продължи доста време около 10 дни/ обикновено е 4-5 дни и е доста обилен/. Първите дни беше слабо, на третия ден се усили за около 2-3 дни, след което отново се появи слабо кафеникаво течение. В момента ме болят яйчниците. Междувременно си направих два теста, които са отрицателни. Но се питам дали е възможно да съм бременна.
Виж целия пост
# 1
Е как ще си бременна?
Освен, че ти е дошло, и два отризателни теста отчиташ.
Виж целия пост
# 2
Аз имах нещо подобно миналия месец, с тази разлика, че не беше цикъл, а кафяво зацапване, което продължи 10 дни.Лошото е, че този месец цикъл още нямам, а е 32 ден вече.И аз си правих 2 теста миналия месец и бяха отрицателни.По-скоро може да е някакъв хормонален дизбаланс, може и цветна бременност да е, ама според мен тя ще се засече с тест.
Ако не дойде до 5-6 дни, май ще отивам на лекар.
Виж целия пост
# 3
 newsm78
лекаря ще каже, така не може да се гадае
Виж целия пост
# 4
Каквото и да кажем , ще бъде само от личен опит. Нека лекаря прецени защо това е така при теб . Peace
Виж целия пост
# 5
Най-добре се консултирай с лекар.
Виж целия пост
# 6
Едва ли си бременна, но иди на лекар, заради цикъла. Явно има някакъв проблем.
Виж целия пост
# 7
иди на преглед....нищо не може да ти кажем....
Виж целия пост
# 8
Едва ли си бременна, но иди на лекар, заради цикъла. Явно има някакъв проблем.
И аз мисля така..
Виж целия пост
# 9
иди на преглед....нищо не може да ти кажем....
дааам Peace
Виж целия пост
# 10
Здравейте, бях на лекар предписа ми лечение. Каза, че е някакъв дисбаланс, но има и съмнения за нарушена ранна бременост. Налага се да правя изследвания, за да установим точно какво е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия