Проблема при повторното забременяване

  • 3 106
  • 26
Извинявайте ,че ви занимавам с този проблем може би има вече такава тема.
така имам вече една бременност ,напълно нормална и безпроблемна .
 Дъщеря ни порасна и ние се замислихме за още едно детенце от 3 години усилено се бориме и не иска и не иска да се получи.На доктор не съм ходила се още .
Питах моя позната ,а  тя ми каза че се изследвали някакви хормони което струвало много скъпо.
Моляви пишете ако сте имали  или имате такъв проблем .Благодаря
Виж целия пост
# 1


Най-добре е да посетите  клиника по стерилитет ,където специалистите ще Ви  пуснат нвобходимите изследвания и ако има проблем ще предложат начини за решаването му.
Желая ти много късмет !
Виж целия пост
# 2


Най-добре е да посетите  клиника по стерилитет ,където специалистите ще Ви  пуснат нвобходимите изследвания и ако има проблем ще предложат начини за решаването му.
Желая ти много късмет !

Много ти благодаря  ще го направиме
Виж целия пост
# 3
Хормоните не са толкова скъпи, ако искате бебе, мисля, че парите няма да ви спрат от тази ви мечта.
Аз имам позната, която е с голямо дете, но за второ трябва да мине през ин-витро. Няма нищо страшно и срамно, ние всички тук се борим за това.

Както ти е казала Анели е добре да минете на консултация през клиника по стерилитет и лекаря ще знае какви прегледи да ви назначи.
Виж целия пост
# 4
Посъветвайте се с специалист в тази област недейте да чакате  като виждате че не става, ще ви направят и на двамата изследвания и ако има проблем ще  го намерят и ще ви помогнат да го разрешите
Виж целия пост
# 5
Няма такъв "проблем при повторно забременяване". Всяка бременност си е индивидуална. Обаче щом 3 години не става, посетете специалист по стерилитет т.к. явно има проблем. Моето вторе дете е ин витро. Да, беше скъпо, част от процедурите неприятни, но хиляди пъти бих преживяла същото и много, много повече. Не отлагай - достатъчно си чакала. Щом веднъж е станало, ще стане пак Grinning Просто понякога природата има нужда от мъничко помощ! Имай предвид, че за добрите специалисти (а за мен те са д-р Владимиров, д-р Стаменов, лекарите от клиниката на д-р Щерев) се чака с месеци, а изследванията отнемат много време.
Виж целия пост
# 6
Хормоните не са толкова скъпи, ако искате бебе, мисля, че парите няма да ви спрат от тази ви мечта.
Аз имам позната, която е с голямо дете, но за второ трябва да мине през инвентар. Няма нищо страшно и срамно, ние всички тук се борим за това.

Както ти е казала Наели е добре да минете на консултация през клиника по  и лекаря ще знае какви прегледи да ви назначи.
Благодаря и на тебе мила  искрено съжалявам за загубата ти ужасно е не искам да знам как се живее с такава огромна рана на сърцето   smile3518 Tired Face Weary Cry
Виж целия пост
# 7
И ние имаме същия проблем,дъщеря ми е почти 6 годишна,при нея забременях от първия месец,когато през септември 2008 решихме да имаме второ пак се получи от първия месец,но не е било писано,сега от 5 месеца правим опити и не се получава,но аз имам надежда и смятам че ще стане когато му е писано.Желаяти успех дано скоро да се получи.
Виж целия пост
# 8
Обърнете се към репродуктивен медик. Може и да няма причина, но може и да има (сраствания, хламиди, запушване на канали, намалена подвижност на сперматозоидите, липса на овулация и т.н.).
След лапароскопията и спермиограмата диагнозата ни беше "секундарен идиопатичен стерилитет" , т.е. без причина, дължи се основно на стрес и психика. 2,5 г ни отне и почти бяхме стигнали до инвитро. Като зарязах търчене, дупкане и хормонални стимулации, забременях веднага.
Не се фиксирай върху бебеправенето, а се радвай на слънчицето което имаш.
Виж целия пост
# 9
Точно това правя,радвам се на живота и всеки ден се благодаря че имам моето малко слънчице,а за второ исками се,но не съм се вторачила във това.
Виж целия пост
# 10
Аз също имам едно дете и с него забременях от първия месец, но сега правим сериозни опити от 5 г. и не се получава. Не казвам ,че няма случаи ,в които един стрес може да е причина, но когато не се получава толкова дълго време не мисля, че това е основната причина. При нас се оказа влошена спермограма. Колкото и да съм спокойна няма как да се получи от само себе си. Затова разчитам на инвитро и се надявам да се получи от първото.
Виж целия пост
# 11
Силви, успех Hug И моето второ го чаках 5 г и се получи от първия опит ин витро Grinning! Диагнозата ми беше започнал п-ц на изчерпване на яйчниковия резерв, а лекар - д-р Владимиров.
Виж целия пост
# 12
Лекси, благодаря!
Виж целия пост
# 13
И ние имаме същия проблем,дъщеря ми е почти 6 годишна,при нея забременях от първия месец,когато през септември 2008 решихме да имаме второ пак се получи от първия месец,но не е било писано,сега от 5 месеца правим опити и не се получава,но аз имам надежда и смятам че ще стане когато му е писано.Желая ти успех дано скоро да се получи.
Мила коя кръвна група сте аз съм 0- моя А+ при това  обстоятелство след всяко раждане или аборт се бие рее ваксина иначе всяка др бременност е почти невъзможна организма почва да произвежда анти тека които изхвърлят бебето аз си бих такава като родих първото
Виж целия пост
# 14
Ние и двамата сме B+
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия