Обяда в офиса

  • 2 922
  • 25
Ето темичката, аз лично всеки обед ходя в едно заведение в което се храним за сметка на фирмата.
 
Виж целия пост
# 1
Питаи къде обядваме, докато сме на работа ли?
Виж целия пост
# 2
А какъв точно е въпросът? newsm78
Виж целия пост
# 3
Toва е чудесно! Аз обядвам за собствена сметка в един стол с добро съотношение цена-качество. Но както и да го погледнем, 20 работни дни по мин 3 лв на ден са си 60 лв! Ако вземаш 400 като мен това си е сериозна сума.би трябвало фирмите да се грижат за здравето/храната на персонала си. Да не говорим колко хора обядват на крак бързи закуски, защото нямат време да се наобядват!
Виж целия пост
# 4
Обядвам си у дома  Party живея близо до работа Grinning
Виж целия пост
# 5
Обядвам си у дома  Party живея близо до работа Grinning
и аз така  Peace
Виж целия пост
# 6
Работя в самия център и пак се чудим какво да обядваме.Понякога супи или салати в заведението до нас или нещо от Тропса.Друг път си вземаме мляко от магазина и тка минаваме Rolling Eyes
Въобще голяма чуденка
Виж целия пост
# 7
Мдааа, сериозни суми отиват, близо до офиса имаме стол, но най- малко 3-4лв. отиват. Гледам да не ям сандвичи, да наблягам на манджички, салатки, та...скъпичко излиза. Абсурд фирмата да плати за храна...Браво на тези, които се грижат за това.
Виж целия пост
# 8
справка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=386055.0
Виж целия пост
# 9
Почти никога не се храня навън с болклуците по заведенията.Нося си салата или плодове и зеленчуци за хрупане.Ако случайно забравя да си взема от вкъщи нещо,ям йогурт и ядки-това ми е достатъчно Peace
Виж целия пост
# 10

Тази е с доста забавни моменти.
Виж целия пост
# 11
Работя само след обяд и понякога и вечер, така че яденето си е изцяло в къщи.
Виж целия пост
# 12
Обядвах до скоро в ресторант срещу офиса, в който обядът излизаше не по-малко от 4.50 - 5.00 лв. Открихме наблизо едно по-непретенциозно заведенийце с неочаквано добра кухня.
Виж целия пост
# 13
За 30 минутната ми почивка мога само да притичам и да си взема някаква закуска или нещо сготвено, но не течно.
Ама пък ми е гадно и адски некомфортно да сам надвесена над някое ядене и да влезе клиент, затова гледам да хапвам бързо.  Tired
Виж целия пост
# 14
Изпитвам носталгия по отминалото бай Тошово време  Mr. Green и ведомствените столови с няколко видове манджи и десерти на символични цени. Че и за в къщи си вземахме от тях. Ама сега вече няма такива екстри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия