Как ви действат баловете?!

  • 4 512
  • 127
Как ви действат баловете?!

На мен зле...Вчера докато слизах от маршрутката пред Народната библиотека "Кирил и Методи",и гледам пред мен Джони Деп... ShockedАма така съм го зяпнала...И като си ударих главата във вратата на маршрутката,и като залетях,и като се спънах накрая в бордюра... Embarassed Embarassed EmbarassedЕ голямо пребиване беше...После един татко от форума ми казва"Днес видях един абитюрент...толкова много приличаше на Джони Деп...Точно като от филма Карибски Пирати..."...Е наистина зле  ми се отразяват тези млади,хубави,изпълнени със страхотна енергия млади хора...Ех...!!!
Виж целия пост
# 1
Всеки път като ги видя си мисля "Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed
Виж целия пост
# 2
Зле ми действат - депресирам се като се сетя преди колко
найсе години бях на тяхно място  ooooh!
Виж целия пост
# 3
На днешния  ден баловете в София  бяха в разгара си , с радостни викове и клаксони Cry В ден  за  траур!!!
Виж целия пост
# 4
На днешния  ден баловете в София  бяха в разгара си , с радостни викове и клаксони Cry В ден  за  траур!!!

Няма как да е друго яче.
Това е живота мила - едни идват, други си отиват !
Виж целия пост
# 5
Kak да ми действат- изприщвам се, като гледам балуващите как висят, стърчат и размахват крайници от прозорци, шибидаси и т.н на колите ...И се моля да няма трагедии.
 Иначе имах абитуриентка във вторник.Мина и замина празникът, тихо, кротко и непретенциозно Laughing
Виж целия пост
# 6
Носталгично..
Виж целия пост
# 7
Преди ми действаха носталгично..., сега не.

Застарявам Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Връщам се назад към един безгрижен живот и си викам на ум :
"Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Връщам се назад към един безгрижен живот и си викам на ум :
"Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed

На мен пък след бала ми беше  и ми е по-хубаво. Свършиха гадните десет часа математика седмично в математическата. Студентските години бяха чудни и сега е хубаво, пу пу....
Иначе ми е смешно това броене до 12, а и будят детето.
Виж целия пост
# 10
Мен пък много си ми харесват...Зареждат ме...Дори ми идва да викам с тях до 12...Може би защото така и не отидох на собственният си бал...И тайничко им пожелавам много късмет в живота...
Виж целия пост
# 11
Днес от училището до нас се разнасяха викове "Едно, две, три, четири, пееееет!"  Laughing
Едни петокласници обикаляха и крещяха. Даже имаше фойерверки посред бял ден.  Mr. Green
И те  абитуриенти.
Виж целия пост
# 12

На мен пък след бала ми беше  и ми е по-хубаво. Свършиха гадните десет часа математика седмично в математическата. Студентските години бяха чудни и сега е хубаво, пу пу....
Иначе ми е смешно това броене до 12, а и будят детето.

И на мен също. Само дето в еизковата гимназия няма толкова много математика.
Сега са ми е много по-хубавите години Wink
Виж целия пост
# 13
И малкия крещи "Ибабал,ибабал"
Късмет им пожелавам и аз .
Връщам се назад към един безгрижен живот и си викам на ум :
"Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed

На мен пък след бала ми беше  и ми е по-хубаво. Свършиха гадните десет часа математика седмично в математическата. Студентските години бяха чудни и сега е хубаво, пу пу....
Иначе ми е смешно това броене до 12, а и будят детето.
Липсва ми безгрижието .И сега ми е хубаво ,но се надявам на моето дете след бала да му е по -хубаво  и да живее в една по-уредена държава .
Виж целия пост
# 14
Вбесяващо!
Много малоумни тез' 18-годишните, уж вече пълнолетни, а нямат мозък за 2ст. Онзи ден на завоя след Траката наизлезли на платното - към 20 човека. Снимки си правят идиотите. Въобще не се замислят, че може да зачернят някое семейство. Дори не поглеждат, дават назад, а колите излизат от завой и нямат пълна видимост към платното.
А най-вбесяващо ми действат като почнат да натискат истерично клаксоните. Сякаш е просто невъзможно тихо и кротко да стигнеш от точка А до точка Б.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия