Преносена бременност-Св.София

  • 539
  • 7
Привет мами!
Термина ми беше на 20.08, от 21.08 всеки ден ходя на запис в Св.София и днес ми казаха, че в петък на 26.08 ме приемат в болница...Много ми е притеснено, интересува ме дали ще ми предизвикат веднага раждането или ще чакат и ще си вися в болницата....Супер ми е тъпо от тази неизвестност....
Виж целия пост
# 1
Споко! Вероятно ще те включат на системи. Хайде леко раждане! И да ни се похвалиш после, ей! 1stroller stork-boy
Виж целия пост
# 2
Моят термин беше за 25.04,но аз със сигурност знаех,че не е верен.Отидох на преглед на осмия ден от преносването и наблюдаващият ме лекар ме изпрати в болницата.Аз обаче изчаках още цяла седмица преди да отида.Когато ме приеха,пак нсички бяха на мнение,че има още седмица до термина ми.Въпреки това ме сложиха на системи,които обаче не подействха.Вечерта ми сложиха вагинална таблетка Простен и така родих на 18-я ден след ВТР.Беба си беше наред и нямаше абсолютно никакви признаци за преносеност Grinning
Не се притеснявай много,всичко ще бъде наред с твоето бебенце Praynig
Виж целия пост
# 3
Успех и леко раждане.А до 26.08. има още ден и половина.Нищо не се знае.И да се похвалиш после.
Виж целия пост
# 4
По принцип, ако всичко с бебето е наред, оставят да се преносва до около седмица.
След като термина ти е бил на 20.08. а те викат на 26. вероятността да предизвикат раждане е голяма.

За предизвикването - не се притеснявай, или ще ти сложат система, или вагинална таблетка. Ако водите ти не изтекат сами, вероятно към 5-6 см ще ги спукат - нищо няма да усетиш, повярвай ми  Wink

Те не ти ли обясниха защо те викат - за да си под наблюдение само или да предизвикат раждането?

Иначе, за да подсетиш бебчо, че е време да излиза вече, може да започнеш да се разхождаш по-бързо и повече, да поизчистиш нещо по къщата, ако е останало, а най-приятното - много секс  Blush, ако ти е комфортно, разбира се (простагландините в спермата предизвикват контракциите).

Порадвай се на последните ритничета на бебчо... Heart Eyes
И дано още утре да родиш!  Hug

Леко раждане здраво и чаровно бебче ти желая!
Виж целия пост
# 5

 (простагландините в спермата предизвикват контракциите).



предизвикват зрялост на шийката и разкритие. Контракциите се предизвикват от окситоцин-а - хипофизарен хормон.  Simple Smile
Виж целия пост
# 6

Важен е резултата  Wink
Иначе при мен не се получи  Blush
Виж целия пост
# 7
Приемат в болница седмица след преносването, но ако бременността върви добре чакат още няколко дни. Така че не е сигурно, че ще влезеш и веднага ще ти предизвикат раждане. Това правят ако има проблем вече. Поне на мен така ми обясниха точно там. Аз там раждах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия