Клуб "Парфюмен Ценител" 15 - Любими аромати Yves Saint Laurent

  • 23 007
  • 374

Анкета

Кои са вашите любими аромати на Yves Saint Laurent ?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 29 юни 2009, 14:02
* Може да изберете максимум 25 опции.

ози път анкетата ще е посветена на Yves Saint Laurent .

Добре дошли на всички заинтересовани и пленени от красивите аромати.  bouquet
Гласувайте, обсъждайте често и по-много.   Grinning

Имате право на 25 гласа.

устав на клуба
старата тема

Приятни мигове в парфюмната компания!   bouquet



























Виж целия пост
# 1
пу, първа Simple Smile

гласувах - Ну и Ну едт Simple Smile

не мога да кажа, че съм голям почитател на ИСЛ, но горните два са ми много любими; по различно време съм пръскала и Body Kouros и Baby Doll; в Боди-то все пак мъжката нотка ми дойде в повече, а Кукличката стана прекалено нежна за мен - размених и двата; Синема е страхортен, плътен аромат, с голямо удоволствие бих го притежавала, но за сега не планирам да го купувам; Опиум едт и едп съм пробвала с цел покупка, но се размина, а по описание трябваше да се влюбя; Рив Гош и Ел са подробно душени, но Рив ми дойде прекалено алдехиден и груб, а Ел ме остави безразлична; Yvresse, Y и Париж съм пробвала, но нямам спомени  Confused; Young Sexy Lovely и сие дори не ме влекат за пробване, а In Love Again /класическия/ ми е в списъка за проба, но все още не ми е попадал
Виж целия пост
# 2
Ей ме на - втора  Laughing
Cinema и  Elle
Виж целия пост
# 3
пу втора.----- ееееееееее трета
 По-късно ще гласувам. Но познавам много малко неща.
Виж целия пост
# 4
Гласувах за  Синема, Опиум и Бейби дол.
Виж целия пост
# 5
Гласувах- за Baby doll, Y, Rive Gauche, Elle, In love again.
От всички най-на сърце ми е Rive Gauche, а днес за пръв път тествах Elle и доста ми допадна.

Не съвсем по темата- влюбих се в   Guess by Marciano. Сметанов карамел с ягода и божур, невероятна вкуснотия Crazy
Виж целия пост
# 6
Аз познавам само Cinema, като изключвам Opium, който имаше майка ми когато бях още дете, но спомените ми са за много силен, изтънчен и запомнящ се женски аромат.
Виж целия пост
# 7
Гласувах- за Baby doll, Y, Rive Gauche, Elle, In love again.
От всички най-на сърце ми е Rive Gauche, а днес за пръв път тествах Elle и доста ми допадна.

Не съвсем по темата- влюбих се в   Guess by Marciano. Сметанов карамел с ягода и божур, невероятна вкуснотия Crazy
Отокога чакам някой да каже две, три думи за този Guess by Marciano,много интересно описание Rolling Eyes
Гласувах, Cinema, от всички долу горе тя ми допадна Blush
Виж целия пост
# 8
Цитат
Гласувах за  Синема, Опиум и Бейби дол.

Аз също ще гласувам за тези три парфюма.Само тези имам и харесвам от този бранд.В последно време съм се размечтала и за Elle,но ще видим .. Crazy
Иначе не по темата Embarassed,да кажа че много харесвам и използвам продукти от декоративната козметика на Yves Saint Laurent .Особенно ми харесват сенките за очи Peace.


Денси, благодарности Hug за добре оформената нова тема.
Виж целия пост
# 9
Гласувах за Оpium-women и Kouros-men
Виж целия пост
# 10
И аз тук.
Виж целия пост
# 11
Тук май доста миризми познавам. Гласувах за Ню, много го обичам, на второ място ми е Рив Гош. Дадох по един глас от уважение и за Курос и Опиум, и моята майка го имаше втория и ми е свързан с детски спомен. Не съм пораснала още за него обаче.

Нося и Шанел-ска новина, най-после са пуснали всички екслузиви онлайн на шанел.ком, $200 за 200 мл, чиста работа.  Laughing
http://uma.chanel.com/LesExc/LesExclusifs_theCollection.php
Виж целия пост
# 12
Получих си позакъснялата пратка от 12.05 Laughing.
Ето това -Sira des Indes Jean Patou
Хубав парфюм,различен парфюм Peace.Модерен плодов аромат,украсен с ориенталска сладост и подправки.Осезателно се усещат банани,леко зеленкави и охладени Wink.Има и сладост,но не лепкава,или вкусна,а някакси романтична,ободряваща. Много изискан и луксозен.Не знаех какво да очаквам, но определено мирише като "Patou". От същият бранд имам парфюма "1000"/чакам и JOY/,имат една обща нотка,но не знам коя е.Много е специфична.
Не е за покупка на "сляпо",въпреки,че аз така направих.Доволна съм обаче Crazy.
[/quote]
Виж целия пост
# 13
Тук май доста миризми познавам. Гласувах за Ню, много го обичам, на второ място ми е Рив Гош. Дадох по един глас от уважение и за Курос и Опиум, и моята майка го имаше втория и ми е свързан с детски спомен. Не съм пораснала още за него обаче.

Нося и Шанел-ска новина, най-после са пуснали всички екслузиви онлайн на шанел.ком, $200 за 200 мл, чиста работа.  Laughing
http://uma.chanel.com/LesExc/LesExclusifs_theCollection.php
Бубка,има ли доставка от този сайт до БГ?
Че аз си взех 50мл Шанел,2-ра ръка, на същата цена както е в сайта Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Тук май доста миризми познавам. Гласувах за Ню, много го обичам, на второ място ми е Рив Гош. Дадох по един глас от уважение и за Курос и Опиум, и моята майка го имаше втория и ми е свързан с детски спомен. Не съм пораснала още за него обаче.

Нося и Шанел-ска новина, най-после са пуснали всички екслузиви онлайн на шанел.ком, $200 за 200 мл, чиста работа.  Laughing
http://uma.chanel.com/LesExc/LesExclusifs_theCollection.php
Бубка,има ли доставка от този сайт до БГ?
Че аз си взех 50мл Шанел,2-ра ръка, на същата цена както е в сайта Crossing Arms
Не съм Бубка, но си пише, че шипва само до US.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия