Подарък за сватба?

  • 2 665
  • 22
      Момичета нужна ми е помощта ви. След 2 седмици сме на сватба на колега на мъжа ми. Не знам какъв подарък да избера. Те са просто колеги. Не мога да кажа, че са ни много близки и честно казано се учудих на поканата. Та сага съм в голяма чуденка за подаръка. Искам да е нещо оригинално, но не много скъпо. Точно в момента не сме много добре финансово. Прием всякакви предложения.
Виж целия пост
# 1
От няколко години когато ни поканят на гости винаги даваме пари независимо колко са ни   близки , е разбира се сумата е различна но по - добре пари че всеки си има различни вкусове.По добре им напиши оригинално пожелание на картичката която ще им остане спомен.
Виж целия пост
# 2
Момичета, това е N-та на брой тема за сватбен подарък.
Ползвайте търсачка Peace
Виж целия пост
# 3
Кажи ориентировъчна сума, за да можем да ти дадем някакви предложения.


п.п. Чакам включване от другата тема.... Whistling
Виж целия пост
# 4
Можеш да попиташ деликатно от какво имат нужда.
Виж целия пост
# 5
      Проблемът е, че те са много добре финансово и си имат всичко. Ние в момента повече от 100 лв. няма как да отделим.
Виж целия пост
# 6
Ами може да им подарите хубава картина или красив свещтник,или нещо от този сорт.
Виж целия пост
# 7
      Проблемът е, че те са много добре финансово и си имат всичко. Ние в момента повече от 100 лв. няма как да отделим.

дайте им 100-те лева и не се главоболи за подаръци... поне е сигурно, че ще го харесат Wink
а и ще си платите куверта Wink
Виж целия пост
# 8
Разбери колко е коверта и умножи по две  Mr. Green
Питай ги от какво имат нужда .
Виж целия пост
# 9
СЪВСЕМ СКОРО БЯХМЕ НА СВАТБАТА НА НАШИ БЛИЗКИ ПРИЯТЕЛИ,ПОДАРИХМЕ ИМ ФОТОРАМКА И БЯХА ОЧАРОВАНИ! Peace
Виж целия пост
# 10
Бургазлийка си, така че имаш вариант за спа за двама в Ахелой, Поморие или Созопол.
Ако не си ходила в тях, ми се струва странно да им подариш, каквото и да е свързано с интериор.
Дай повече информация за тях. Хобита, интереси, бебе ли чакат? Може и ваучер за уикенд някъде.
Колегите на мъжа ти няма ли да събират заедно сума?  newsm78
Виж целия пост
# 11
Подари им ваучери за скок с бънджи. Миналата година не успяхме да  отидем на сватба на моя приятелка и реших поне да ги изненадам точно с такива ваучери. По друга дружка им ги изпратих. Но така и не разбрах дали са ги ползвали, защото скоро след това, тя разбра, че чакат бебенце.
Виж целия пост
# 12
Аз се записвам да следя темата.И ние сме на сватба на 27.06.Мога да си крадна някоя идейка  Laughing
Виж целия пост
# 13
И мен ме вълнува темата, но ще търся нещо за по-малко пари. Иначе от друга тема ми допаднаха следните идеи: Шоколадово фондю, комплект за торта, електронна рамка за картини, все хубави, оригинални и полезни неща, които младото семейство, надали ще си купи, но пък ще ги ползват ако ги имат.   bouquet
Виж целия пост
# 14
по-добре им дай парите,те ще си вземат каквото им трябва newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия